Menu

NOD32 Antivirus 7 a ESET Smart Security 7

01.07.2013 12:45 | Redakce Chip + Přidat komentář
NOD32 Antivirus 7 a ESET Smart Security 7

NOD32 Antivirus 7 a ESET Smart Security 7 | foto: CHIP

Společnost Eset uvolnila BETA verze svých vlajkových produktů určených pro domácnosti - Eset Smart Security 7 a Eset NOD32 Antivirus 7, které přinášejí vylepšenou antimalwarovou ochranu a inovované čištění systému.

Nové produkty se mohou pochlubit stejně jako předchozí generace nízkou zátěží systému. Nyní ale uživatelům nabízejí ještě lepší ochranu před novým a dosud neznámým malwarem. Technologie Eset Advanced Memory Scanner dokáže zastavit složitě šifrované hrozby, které byly vytvořeny tak, aby se vyhnuly detekci. Vylepšené čištění pomáhá uživatelům odstranit komplexní rootkity, které bylo možné dosud odstranit pouze pomocí speciálních nástrojů.

„Počítačoví zločinci používají při tvorbě malwaru pokročilé techniky, s jejichž pomocí se snaží vyhnout detekci antivirových programů. Díky nové technologii, s níž přicházíme v betaverzi našich vlajkových produktů Eset NOD32 Antivirus a Eset Smart Security, to budou mít mnohem těžší," říká Palo Luka, technologický ředitel společnosti Eset.

Klíčová technologická vylepšení

Eset NOD32 Antivirus a Eset Smart Security disponují zdokonalenou úrovní detekce a čištění díky třem klíčovým technologickým vylepšením. Dvě z nich jsou součástí BETA verze produktů, třetí funkcionalita bude integrována a představena později:

  • ESET Advanced Memory Scanner (Pokročilý skener paměti) zastavuje složitě šifrované hrozby, které byly vytvořeny tak, aby se vyhnuly detekci. Díky vylepšené schopnosti analyzovat rozšifrované soubory přímo v paměti se dokáže software účinně bránit novým a neznámým útokům škodlivého softwaru.

Vulnerability Shield (Štít zranitelností) - dostupný jen v Eset Smart Security nabízí robustní ochranu při pokusech o zneužití zranitelnosti sítě.

Chcete–li se dozvědět více detailů o nových funkcionalitách, stáhněte si BETA verzi nových produktů a přihlaste se do testovací soutěže na http://www.eset.com/cz/beta/v7/.

*AV-Comparatives Performance Test, květen 2013: http://www.av-comparatives.org/wp-content/uploads/2013/05/avc_per_201304_en.pdf

**AV-Comparatives Real-World Protection Test, duben 2013: http://www.av-comparatives.org/wp-content/uploads/2013/05/avc_prot_201304en.pdf

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení