Menu

Notebooky a počítače Dell z IFA 2017

11.09.2017 11:58 | Milan Loucký + Přidat komentář
Notebooky a počítače Dell z IFA 2017

Notebooky a počítače Dell z IFA 2017 | foto: CHIP

Nové notebooky Dell Inspiron 7000 jsou díky štíhlému a odlehčenému designu s tenkým rámečkem v platinově stříbrné nebo v barvě růžového šampaňského dokonalým společníkem na cesty.

Jsou k dispozici s úhlopříčkou 13 nebo 15 palců, vyznačují se jasným displejem FHD IPS s ostrým obrazem zachycujícím detaily, 15palcový model navíc umožňuje zvolit rozlišení Ultra HD pokrývající 100 % prostoru Adobe RGB. Notebooky těží z vynikajícího výkonu, odezvy a hardwarově zajišťovaného zabezpečení v procesorech Intel Core osmé generace a také ze zabezpečení posíleného díky biometrickému přihlašování bez hesla s technologií Windows Hello a infračervenou kamerou nebo čtečkou otisků prstů (pouze u 13palcového modelu). Disponují také řadou možností ukládání, včetně disků PCIe NVMe SSD.

Společnost Dell zároveň aktualizovala počítače 2v1 Inspiron 13 a 15 5000, které přinášejí nadupaný výkon v supertenkém designu, a Inspiron 17 7000 2v1, komplexní systém ve flexibilním designu. Tyto systémy nyní obsahují nové procesory Intel Core osmé generace a paměť DDR4, což zajišťuje dostatečný výkon při zpracovávání více úloh.

Inovovaný model XPS 13 pak pokračuje v tradici a dál nabízí to nejlepší počítačové prostředí, nově s až o 44 % vyšším výkonem díky nejnovějším procesorům Intel Core i7 8. generace a režimu Dynamic Power Mode7. Nové procesory 8. generace obsahují čtyři jádra místo dvou a dovolují tak dosahovat mimořádného výkonu při zpracovávání více úloh a spouštění většího počtu aplikací. Model XPS 13 je nejmenším notebookem s obrazovkou 13,3 palců na světě8. Pyšní se také oslnivým zobrazením na volitelném displeji Quad HD+ InfinityEdge (volitelně s dotykovým ovládáním), který zaručuje ostrý obraz s živými a přesnými barvami. Není divu, že se jedná o vůbec nejoceňovanější notebook značky Dell.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení