Menu

Notebooky ASUS pro firemní prostředí

06.09.2010 07:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Notebooky ASUS pro firemní prostředí

Notebooky ASUS pro firemní prostředí | foto: CHIP

Společnost ASUS představila business notebooky řady B a P o velikostech úhlopříčky 14“ a 15,6“, které mají hliníkovou konstrukci a a zabezpečení dat. Jsou vybaveny pevnými disky odolnými proti otřesům a nabídnou několik možností bezpečného přístupu.

Firemní notebooky firmy Usus dále umožňují přihlášení pomocí speciální karty nebo otisků prstu a ochranu prostřednictvím TPM modulu. Notebooky prošly také testy odolnosti proti pádům a tlaku. Ceny těchto notebooků se v závislosti na tom, zda disponují operačním systémem Windows 7 Professional nebo nikoli, budou pohybovat od 13 000 do 27 000 Kč s DPH.

ASUS B Series

Modely B43 a B53 využívají procesory Intel Core i3/i5 s technologií vPro a dedikované grafické karty. Uživatel může v případě grafické karty volit mezi energeticky úsporným režimem a optimalizovaným výkonem.
Kromě funkcí zabezpečení, jako jsou Smart card, TPM a přihlašování pomocí otisku prstu, jsou notebooky vybaveny i technologií ASUS Secure Delete, která umožňuje kompletní vymazání dat prostřednictvím přehledného rozhraní. Na některých trzích budou dostupné také volitelné funkce Intel Anti-Theft Technology a Computrace LoJack for Laptops, díky nimž může případně uživatel svůj ukradený notebook sledovat a získat zpět.
Notebooky ASUS řady B využívají technologii ATI Eyefinity. K notebooku tak lze připojit až tři monitory současně. Snadné připojení nejrůznějších periferií a komunikačních zařízení zajistí dokovací stanice ASUS Power Station II.

ASUS P Series

Notebooky řady P, jež v současnosti zahrnuje modely PL80, P50, P42 a P52, disponují technologií NVIDIA Optimus, která v závislosti na momentálně vyžadovaném výkonu automaticky přepíná mezi integrovanou grafikou a dedikovanou grafickou kartou (ATI 5470, NVIDIA 310).
Stejně jako notebooky řady B využívá i P řada procesory Intel Core i3/i5, pevné disky odolné proti otřesům a funkce zabezpečení, jako například ASUS Secure Delete.


Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení