Tip pro Windows 10: pozdržené vypnutí počítače
Možná se vám už také stalo, že jste kliknuli na tlačítko pro vypnutí počítače, ale hned jste…
Nová datová úložiště a služby s lepší podporou mobilního přístupu | foto: CHIP
Používání mobilních zařízení ve firmách umožňuje jejich zaměstnancům vzdálený přístup ke klíčovým aplikacím a datům. Díky tomu mohou firmy udržet vysokou míru produktivity bez ohledu na to, kde se zaměstnanci právě nacházejí.
Pro zjednodušení správy IT technologií a usnadnění přechodu SMB firem na moderní infrastrukturu rozšířilo HP portfolio HP konvergované infrastruktury o nová úložiště a síťová řešení, která zvyšují produktivitu zaměstnanců díky zajištění bezpečného přístupu k firemním aplikacím a datům z mobilních zařízení.
Nárůst objemu zpracovávaných dat a nároků jednotlivých aplikací se zrychluje s rozšiřováním možností mobilního přístupu, zároveň dochází i ke změně jejich využití a přístupu k nim. Organizace proto potřebují snadno použitelné, škálovatelné a ekonomické možnosti ukládání dat (storage), které dokážou reagovat na nejnovější požadavky, a současně pokrýt dynamickou zátěž i markantní nárůst strukturovaných a nestrukturovaných dat.
HP nabízí nová storage řešení s vysokou škálovatelností, spolehlivostí a dostupností pro splnění všech firemních požadavků. Mezi tyto novinky patří:
SMB firmy, stejně jako např. vládní organizace, jsou tlačeny k pokrývání potřeb rychle rostoucího počtu „mobilních“ zaměstnanců, kteří vyžadují přístup k rozsáhlým souborům, službám či aplikacím náročným na šířku pásma, jako jsou například videokonference. Vzhledem k omezeným finančním i lidským zdrojům však potřebují spolehlivá řešení se snadným používáním a levným provozem.
Přístupové body série HP M220 - nejnovější rozšíření síťové architektury HP FlexNetwork – nabízejí zvýšenou šířku pásma a jednodušší správu i údržbu sítě pro spolehlivé pokrytí rostoucích potřeb SMB organizací.
Produkty z řady HP M220 sjednocují správu bezdrátových sítí díky „clusterové“ technologii, která SMB organizacím umožňuje nasadit a spravovat až 10 přístupových bodů v podobě jediného objektu; není tak nutné administrovat jednotlivá zařízení samostatně.
Zařízení HP M220 obsahují nástroj Quick Setup Wizard – grafické webové rozhraní pro hromadnou konfiguraci více přístupových bodů. Nabízí pět možností snadného uvedení do provozu a umožňují vybrat nejlepší prostředí bezdrátové sítě na míru individuálních požadavků každé organizace.
Díky široké nabídce technologií a programů HP mohou SMB firmy zjednodušit své IT operace a zvýšit produktivitu zaměstnanců. K dispozici mají:
Nové modely HP StoreVirtual Storage 4130 a 4330 vstoupí do prodeje 4. prosince 2012. HP LeftHand Operating System 10.0 bude rovněž dostupný od 4. prosince 2012, přičemž stávající uživatelé platformy HP LeftHand P4000 G2 jej budou moci využívat zdarma.
Systém HP StoreEasy Storage bude v prodeji od 10. prosince 2012.
Ceny výše uvedených novinek zveřejní společnost až v okamžiku uvedení na český trh.
Možná se vám už také stalo, že jste kliknuli na tlačítko pro vypnutí počítače, ale hned jste…
Funkci »Microsoft Print to PDF«, která umožňuje prakticky z jakékoli aplikace s podporou…
Nástroj DISM (Deployment Image Servicing and Management) z výbavy Windows 10 lze použít k…
Držení smartphonu v jedné ruce a přibližování či oddalování zobrazení v Mapách Google může…