Společnost LG představila nový model 3D monitoru – LG D42P s úhlopříčkou 23“. Ten je vybavený technologií LG CINEMA 3D, která zaručuje jasný a ostrý obraz bez blikání a možnost sledovat obraz ze širokých úhlů. Monitory s technologií LG CINEMA 3D mají certifikace společností TÜV a Intertek.
Pro 3D zobrazení stačí jednoduché pasivní brýle, které jsou velmi lehké a levné. Brýle mají polarizovaná skla, každé oko pak vidí tu část obrazu, která je třeba pro vytvoření stereoskopického 3D efektu. Monitory jsou vybaveny konektorem HDMI 1.4, takže bez problémů k nim připojíte jakékoliv zařízení s podporou 3D obrazu. Kromě toho zvládá monitor převod 2D obrazu do 3D v reálném čase.
3D monitory jsou na českém a slovenském trhu dostupné od července 2011. Model LG D2342P s úhlopříčkou 23“ (56 cm) se prodává za 6 999 Kč vč. DPH.
Galerie: Nová generace 3D monitorů
Další fotogalerie
Společnost LG Electronics, představila novou generací 3D monitorů. Ta nabízí 3D obraz díky technologii LG CINEMA 3D. Na český a slovenský trh přichází model LG D2342P.
Máte k článku připomínku? Napište nám
Mohlo by se vám líbit
video
Doporučujeme
doporučujeme
Novinky
-
Televizní ovladače už jsou pasé. Tohle je mnohem praktičtější technologie
-
Kde se nejčastěji „půjčuje“ Wi-Fi od sousedů – Překvapí vás, v které zemi to je
-
EU chystá další regulaci: Po USB portech si posvítí i na nabíječky, routery či monitory
-
NASA vyfotila dalekého cestovatele z jiné galaxie: Takto jej dosud nikdo neviděl
Testy a žebříčky
bezpečnost
-
Nenápadná rozšíření prohlížečů Chrome a Edge čekala roky: Pak nakazila 4,3 milionu počítačů spywarem
-
Půjčujete dětem telefon? Stačí chvilka nepozornosti a je pozdě
-
Evropský boj o šifrování: Zasáhne komise do soukromí online komunikace?
-
Obří díra ve WhatsAppu: Kdokoliv mohl zjistit vaše telefonní číslo