Menu

Nová generace paměťového čipu je tu

19.04.2018 08:50 | Milan Loucký + Přidat komentář
Nová generace paměťového čipu je tu

Nová generace paměťového čipu je tu | foto: CHIP

Rychlosti přes 4600 MHz a RGB osvětlení v paměťovém čipu Adata XPG SPECTRIX D41 znamenají ideální upgrade pro hráče.

Nová generace paměťových modulů XPG SPECTRIX D41 DDR4 RGB přináší nový estetický design, špičkové rychlosti a programovatelné RGB osvětlení, takže vylepší každou herní sestavu. XPG SPECTRIX D41 podporuje platformy Intel X299 2666 MHz a AMD AM4/Ryzen a na trh přijde ve dvou barevných provedeních – Crimson Red a Titanium Gray.

Kovový chladič na horní straně SPECTRIX D41 je inspirován brněním, jeho mocná silueta symbolizuje uchvacující výkon, kterého je paměťový modul schopen. Horní stranu chladiče zdobí pruh RGB LED diod, který bez překážek vyzařuje barevné světlo v různých efektech. Uživatelé si tak můžou okořenit herní zážitek programovatelnými světelnými efekty, nastavit vzorec blikání, rychlost, intenzitu a další parametry. K ovládání slouží aplikace ADATA RGB Sync, nebo její obdoby od všech významných výrobců základních desek.

SPECTRIX D41 přináší špičkovou výkonnost a neuvěřitelné rychlosti díky frekvencím od 2660 MHz do více než 4600 MHz. Podporuje platformy Intel X299 2666 MHz a AMD/ Ryzen, stejně jako Intel Extreme Memory Profile (XMP) 2.0 pro přetaktování bez potíží prostřednictvím operačního systému. Ve třetím čtvrtletí roku 2018 nabídne ADATA XPG novou verzi paměťového modulu SPECTRIX D41, která zvládne rychlosti až 5000 MHz.

SPECTRIX D41 je vyroben z vysoce kvalitních čipů, které procházejí přísným testováním a výběrem, takže je zajištěna jejich maximální spolehlivost a odolnost. Obsahuje také na míru navržený chladič a desetivrstvou desku plošných spojů, která dokáže signál přenášet kvalitněji a s větší stabilitou. Stejně jako všechny ostatní paměťové moduly ADATA a XPG se bude SPECTRIX D41 XPG prodávat s doživotní zárukou.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení