Menu

Nová produktová řada napájecích zdrojů Zalman LXII

05.06.2019 10:05 | Milan Loucký + Přidat komentář
Nová produktová řada napájecích zdrojů Zalman LXII

Nová produktová řada napájecích zdrojů Zalman LXII | foto: CHIP

Nové napájecí zdroje Zalman LXII najdou uplatnění především v herních sestavách a kancelářských a pracovních stanicích.

Zdroje s aktivním PFC a výkony 500, 600 a 700 W jsou dostatečně vybaveny pro využití v nových počítačových sestavách a splňují současné i budoucí nároky výpočetní techniky. Tiché a účinné chlazení je zajištěno 120mm ventilátorem a integrovaným hliníkovým chladičem. Účinnost zdrojů dosahuje 85 %. Zdroje jsou vybaveny filtrem šumu EMI. Vysoce kvalitní použité komponenty a materiály garantují stabilní dodávku proudu, nízkou vedlejší spotřebu a dlouhou životnost zdroje s vysokou spolehlivostí, která dosahuje hodnot MTBF až 100 000 hodin.

Nové napájecí zdroje Zalman LXII jsou vybaveny funkcí aktivního PFC (Power Factor Correction), která zvyšuje účinek zdroje a eliminuje zbytečné ztráty. Zdroje LXII mají ochranné obvody mimo jiné proti přepětí, přetížení či zkratu. Rozměry zdrojů jsou standardní 150 × 140 × 86 mm. Nové napájecí zdroje Zalman LX II jsou plně kompatibilní s procesory AMD i Intel včetně procesorů AMD Ryzen a Intel Coffee Lake 9. generace.

Nové napájecí zdroje Zalman řady LXII se vyznačují nízkou spotřebou energie v režimu standby a dosahují hodnot certifikace ErP Lot 6. Spotřeba zdroje v režimu standby je nižší než 1 W.

Napájecí zdroje Zalman řady LM II budou k dostání ve druhé polovině roku 2019.

 

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení