Menu

Nová zařízení Galaxy ještě v říjnu? Co by Samsung mohl tento měsíc představit

14.10.2021 12:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Nová zařízení Galaxy ještě v říjnu? Co by Samsung mohl tento měsíc představit

Nová zařízení Galaxy ještě v říjnu? Co by Samsung mohl tento měsíc představit | foto: Anh Nhat/Unsplash

Samsung oficiálně oznámil, že příští týden uspořádá oficiální akci Unpacked. A tradičně na podzim přicházejí i nová zařízení Galaxy. Můžeme tedy očekávat Galaxy S21 FE, Galaxy Tab S8, nebo snad dokonce i Galaxy Note 21?

Říjen zdá se bude z hlediska oznámení nových produktů docela nabitý. Kromě Applu 18.10. a Googlu 19.10. představí svá nová zařízení i Samsung, a to hned poté, ve středu 20.10. Výrobce svou plánovanou akci Unpacked uvádí těmito slovy: "Každý člověk je jedinečný. A každý z nás žije svůj život po svém. A to ať už způsobem vzrušujícím, pestrým nebo mnohotvárným. Proč by technologie, která nás v každodenním životě provází, nemohla být stejně individuální, jako jsme my?".

O co přesně by tedy při představení mohlo jít? Horkým kandidátem je přinejmenším Samsung Galaxy S21 FE (Fan Edition). Podle informačních úniků měl být původně smartphone uveden v létě, ale poté bylo řečeno, že tentokrát nebude. Hned krátce poté se ale objevily spekulace, že S21 FE bude představen společně s modelem S22. Stručně řečeno: edice FE je skutečně žhavým kandidátem.

I když zvěsti hovoří v tom smyslu, že tablet Galaxy Tab S8 bude uveden až na začátku roku 2022, je dost možné, že k jeho představení dojde už nyní. Co tomu nasvědčuje: Samsung už v druhé polovině roku představil Tab S6 a Tab S7. K představení došlo v srpnu, ale vzhledem k tomu, že výrobce koncem srpna také představil své nové nosné modely se skládacími displeji Z Fold 3 a Z Flip 3, možná se rozhodl prezentovat nový tablet v klidnějším období.

A jak to nakonec dopadne se špičkovým modelem Galaxy Note S21? Vydání dalšího pokračovatele "zápisníku", který byl vybaven i dotykovým perem, se zdá být spíš nepravděpodobné. V minulosti byla řada Note považována za technický vrchol produktové řady smartphonů od Samsungu, ale tuto roli převzaly skládací modely. Funkce ovládacího pera už také není jedinečná, protože ovládání perem S-Pen podporuje i model Galaxy S21 Ultra.

Jsme tedy zvědaví, co nakonec výrobce během své plánované akce představí. Událost je možné sledovat živě na YouTube kanálu Samsungu dne 20. října od 16:00 hod.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení