Menu

Nové notebooky Lenovo YOGA

26.10.2016 11:58 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nové notebooky Lenovo YOGA

Nové notebooky Lenovo YOGA | foto: CHIP

Čtyři režimy použití přichází v nejnovějším balení. Společnost Lenovo uvádí novou generaci vícerežimových notebooků Lenovo YOGA 510 a YOGA 710. 

Notebook Lenovo YOGA 710 je dostupný s 14 nebo 15,6palcovým bezrámečkovým Full HD IPS displejem. Stejně jako další produkty z řady YOGA nabízí čtyři různé režimy použití, se kterými se snadno přizpůsobí. Zároveň je velmi tenký a lehký. Váží pouze 1,5 kg, respektive 1,9 kg, takže se na cestách příliš nepronese. Uživatelé tak mohou vyřídit pracovní emaily, pustit si film, poslouchat hudbu nebo předvést fotky.

Ve svém elegantním kovovém těle spojuje Lenovo YOGA 710 až sedmou generaci procesorů Intel Core i7, grafickou kartu NVIDIA GeForce 940 MX a operační paměť až 8 GB DDR4. Rychlé SSD úložiště s kapacitou až 512 GB zajistí bezproblémový běh aplikací a rychlý zápis dat. Milovníci filmů a dobré hudby zvuk z reproduktorů JBL podpořený technologií Dolby Audio. Výhodou je i podsvícená klávesnice. Notebook Lenovo YOGA 710 je na našem trhu dostupný za cenu od 19 999 Kč.

lenovo-yoga-510-nahled

Lenovo YOGA 510

Vysoký výkon nabízí i Lenovo YOGA 510 díky až sedmé generaci procesorů Intel Core i7 a grafické kartě AMD Radeon. Notebook svým uživatelům poskytne dostatek prostoru pro celou sbírku filmů, hudby, fotografií a řadu dalších důležitých dokumentů. Kapacita disku je až 1 TB.

Notebook Yoga 510 se dodává v 14palcovém nebo větším 15,6palcovém provedení. Displej typu IPS má Full HD rozlišení. Při sledování filmů či poslechu hudby se o zvuk postarají stereo reproduktory s certifikací Harman Audio.  Notebook se podle výrobce pyšní baterií s výdrží až 8,5 hodiny a technologií rychlého nabíjení. Díky ní bude YOGA 510 znovu nabitá na maximum už za dvě a půl hodiny.  Lenovo YOGA 510 je k dispozici za cenu začínající na 12 999 Kč.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení