Menu

Nové podzimní kurzy v Gopasu

31.08.2010 12:25 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nové podzimní kurzy v Gopasu

Nové podzimní kurzy v Gopasu | foto: CHIP

Počítačová škola Gopas oznámila nabídku aktuálních kurzů pro období podzim-zima 2010/11. Soupis kurzů osloví správce sítí, programátory, databázové specialisty, animátory, fanoušky počítačů Mac i běžné uživatele.

Pro správce sítí na platformě Microsoft, kteří se chystají k nasazení, nebo již musí spravovat a sledovat své systémy a aplikace pomocí technologie SCOM 2007 je určena skupina kurzů Center Operations Manager 2007. Kurz Threat Management Gateway 2010 se bude hodit správcům, kteří mají na starosti údržbu i sledování firewall řešení firmy.

 

Gopas myslí i na programátory nejrůznější pokročilosti. Například kurz Úvod do Delphi  je určený pro posluchače, kteří již zvládli základy programování a chtějí zvládnout objektově orientovaný jazyk Object Pascal. Kurz Objektové programování v PHP je určen pro vývojáře PHP aplikací, kteří mají zkušenosti s procedurálním programováním nebo se základy objektového programování a hodlají plně využít všech objektových vlastností PHP 5. Pokročilejším Gopas nabízí kurz osvědčené kombinace metod a nástrojů obsažených v produktech Visual Studio Premium/Ultimate 2010 a Team Foundation Server 2010. S těmito znalostmi můžete spravovat životní cyklus vašich aplikací, od správy požadavků, přes design a implementaci, testování, až po nasazení do reálného či virtuálního prostředí.

 

Dále Gopas rozšiřuje své portfolio i o kurzy zaměřené na fanoušky počítačů Apple. Zájemci z řad programátorů i běžných uživatelů tak mohou absolvovat např. základní i pokročilé kurzy iWork, iLife, Apple Aperture, Apple Final Cut Express. „Například základní kurz Apple iLife je určen uživatelům, kteří se chtějí seznámit s aplikacemi iPhoto pro práci s obrázky, iMovie pro střih videa, iDVD pro tvorbu DVD disků, Garage Band pro zpracování zvuku a iWeb pro vytváření webových stránek,“ láká jablíčkáře Vítězslav Holas, produktový manažer pro oblast grafika, multimédia a design.

 

Zájmu se určitě budou těšit také kurzy přechodu na nový balík Adobe CS5 učené pro Flash animátory, editory videa a grafiky.  Například aplikace Adobe Photoshop, která nabízí nový systém štětců, vylepšení v oblasti videa, lepší možnost zpracování 3D objektů a v neposlední řadě jednoduché retuše „na jedno kliknutí“ uživatelský úspěch již zaznamenává. Bližší informace o nabídce novinek najdete na webové stránce společnosti www.gopas.cz.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení