Menu

Nové SSD disky WD představeny v Praze

31.01.2019 15:27 | Milan Loucký + Přidat komentář
Nové SSD disky WD představeny v Praze

Nové SSD disky WD představeny v Praze | foto: CHIP

Novinka WD Black SN750 NVMe SSD je určena především pro počítačové nadšence a hráče počítačových her.

Společnost Western Digital včera v Praze představila své dva nové SSD disky typu NVMe. Pro uvedení produktů na český trh bylo zvoleno Muzeum počítačových her. Nové SSD disky Western Digital WD Black SN750 NVMe SSD zvyšují zážitek z hraní počítačových her, nabízejí extrémní přenosové rychlosti, optimalizovanou spotřebu a architekturu navrženou na míru herní komunitě. Tato druhá generace vysoce výkonných SSD disků WD Black bude k dostání až do kapacity 2 TB ve formátu M.2 a to ve dvou verzích, pro PC a pro herní stroje stavěné na míru. Pro tento segment bude v nabídce verze s integrovaným chladičem, který napomůže udržovat stabilní rychlost a teplotu. Takto vylepšený disk umožní hráčům a počítačovým nadšencům získat hmatatelný náskok a posunout výkon PC při intenzivním hraní na novou úroveň.

Nové SSD disky WD Black SN750 NVMe poskytují výjimečně vysoké rychlosti sekvenčního čtení (až 3470 MB/s u 500GB a 1TB modelů) a zápisu (až 3000 MB/s v případě 1TB modelu).

Na tiskové konferenci byly nové disky vidět i v plném nasazení na špičkových herních počítačích profesionálního týmu ESUBA. Hráč s přezdívkou „Miken“ pak zúčastněným předvedl nejen své herní dovednosti, ale poodhalil i některé informace ze zákulisí profesionálního gamingu.

Na závěr prezentace pak zástupce společnosti Western Digital pan Ruben Dennenwaldt, manažer produktového marketingu, rozšířil sbírku muzea a předal funkční vzorek nového disku (viz obrázek, Ruben Dennenwaldt na obrázku vlevo). Nový exponát převzal majitel Muzea her Čeněk Cibien (na obrázku vpravo). Symbolicky se tak potkaly produkty herní historie se žhavými novinkami v podobě nových SSD disků WD Black.

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení