Menu

Nové verze levných pracovních notebooků Toshiba Satellite Pro R50-C

21.08.2015 13:39 | Michal Bareš + Přidat komentář
Nové verze levných pracovních notebooků Toshiba Satellite Pro R50-C

Nové verze levných pracovních notebooků Toshiba Satellite Pro R50-C | foto: CHIP

Na začátku podzimu představí Toshiba novou řadu notebooků Satellite Pro R50-C. Jedná se o levné pracovní notebooky s předinstalovanými Windows 7, které lze ale upgradovat na Windows 10.

Podrobné konfigurace a ceny Toshiba ještě nezveřejnila, nicméně cenově by se neměly moc lišit od v současnosti nejlevnějších business modelů tohoto výrobce, takže čekáme cenu základní něco přes 12 až 13 000 Kč vč. DPH. Notebooky mají 15,6“ matný displej se základním rozlišením 1366 x 768 bodů, numerickou klávesnici a budou vážit od dvou kilogramů. Vzhledem k tomu, že podrobnější konfigurace sestav Toshiba neoznámila, musíme si vystačit s opakováním tiskové zprávy. Nejrychlejší použitý procesor má být z řady Intel Core  i3 (šestá generace s grafikou HD5500), použity budou jen magnetické pevné disky, budou existovat modely s optickou mechanikou i bez ní, maximální kapacita má být 8 GB RAM a v portové nabídce najdeme základní konektory (HDMI, 2x USB 3.0, 2x USB 2.0, VGA, LAN). Podle výrobce mají tyto notebooky vydržet až 8 hodin práce na baterii.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení