Menu

Nové Windows 10: Informace přímo od Microsoftu na lifestreamu

15.01.2015 12:33 | Josef Mika + Přidat komentář
Nové Windows 10: Informace přímo od Microsoftu na lifestreamu

Nové Windows 10: Informace přímo od Microsoftu na lifestreamu | foto: CHIP

Microsoft představí další detaily k Windows 10 na speciální akci 21. ledna. Na konferenci Microsoft pravděpodobně zveřejní Consumer Preview svého připravovaného operačního systému.

Znamená to, že konference začne v 9 hodin místního času, což odpovídá 18 hodinám našeho času. Pozváni jsou bloggeři a novináři z celého světa. Událost bude možné sledovat na internetu živým přenosem.

windows10-nahled

Windows 10: Příští středu představí Microsoft Consumer Preview svého nového OS.

Jako mluvčí by měli vystoupit ti nejvýznamnější lidé z Microsoftu: CEO Satya Nadella, oba vedoucí vývojové skupiny operačního systému Joe Belfiore a Terry Myerson a šéf divize Xbox Phil Spencer. Je pravděpodobné, že Microsoft okamžitě po události poskytne Consumer Preview Windows 10 ke stažení.

Na rozdíl od dříve dostupné verze Technical Preview, je Consumer Preview určena už nejen pro zkušené uživatele. Bude to údajně „Feature Complete“ verze, tj. obsahující všechny funkce plánované pro konečnou verzi OS. Kromě toho bude Consumer Preview také designově bližší finální verzi systému Windows 10, než tomu bylo u dosavadní Technical Preview.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení