Menu

Nové zařízení pro digitální tvorbu

19.09.2017 11:00 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nové zařízení pro digitální tvorbu

Nové zařízení pro digitální tvorbu | foto: CHIP

Dell Canvas je speciální multidotykový grafický tablet s QHD displejem, který je určený například pro grafiky a ilustrátory. Kromě pera můžete využít i speciální tlačítka.

Společnost Dell oznámila dostupnost zařízení Dell Canvas. Koupit si ho zatím můžete jen na webu MyDell.cz. Jde o produkt, který se může stát součástí nového pracovního prostředí, odborníky navrženého pro přirozenější kreativní práci v digitálním světě. Určený je především pro grafiky, ilustrátory, editory videa a další kreativce.

dell-canvas-image-1-37127476692-o-nahled

Jde v podstatě o multidotykový grafický tablet doplněný digitálním perem Canvas Pen. Speciální ovladač nabízí práci s různými nabídkami a zástupci. Některé nejdůležitější profesionální aplikace (sada od Adobe, nástroje od Autodesk, AVID, Dassault Systems, SolidWork) v oboru již zařízení Dell Canvas podporují.

dell-canvas-37127475192-o-nahled

Zařízení vodorovně ležící na stole je vybavené 27palcovým dotykovým displejem o rozlišení QHD (2560 x 1440 bodů) a je kryté sklem Corning Gorilla Glass. Lze je využívat se stávajícím ekosystémem PC a aktualizací Windows 10 Creators Update.  Dotyková plocha dokáže snímat až 20 bodů současně, takže na projektu mohou pracovat dva lidé najednou. Tablet je vybaven rozhraními MiniHDMI, miniDP a USB-C a audiovýstupem.

dell-canvas-image-4-37109330536-o-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení