Menu

Novinka v aplikaci WhatsApp: Praktická inovace pro aktualizace stavu

18.01.2023 13:32 | Josef Mika + Přidat komentář
Novinka v aplikaci WhatsApp: Praktická inovace pro aktualizace stavu

Novinka v aplikaci WhatsApp: Praktická inovace pro aktualizace stavu | foto: Obr.: Unsplash/Adem AY

WhatsApp představil novou funkci ve své aplikaci. V budoucnu bude možné sdílet hlasové poznámky také jako aktualizaci stavu. Jaké budou možnosti?

Meta vydává novou beta verzi aplikace WhatsApp (zatím pro své betatestery) s číslem 2.23.2.8. Co je v ní nového? WhatsApp bude nově umožňovat nahrávat a sdílet hlasové poznámky prostřednictvím aktualizací stavu. V nejnovější beta verzi mají první uživatelé už možnost tuto funkci vyzkoušet.

Aktualizace pro WhatsApp: Jak nová funkce vypadá

voicestatuswhatsapp

Takto by měla nová funkce vypadat. Obr.: WABetaInfo

Aplikace WhatsApp také poskytuje uživatelům větší kontrolu nad jejich hlasovými nahrávkami tím, že umožňuje nahrávku před sdílením zahodit. Maximální doba záznamu hlasové poznámky je 30 sekund.

Hlasové poznámky sdílené jako aktualizace stavu jsou jako vždy opatřeny koncovým šifrováním. Podobně jako obrázky a videa zmizí i hlasové poznámky sdílené prostřednictvím aktualizace stavu po 24 hodinách.

Zatím není jasné, kdy bude funkce finálně zavedena pro všechny uživatele. V aplikaci WhatsApp se ale aktualizace dostávají do ostrých verzí – i díky velkému množství beta testerů – poměrně rychle.

Zdroj: Schmidtis Blogwabetainfo.com

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení