Menu

Nový CCleaner 5.46 je tu

03.09.2018 11:28 | Milan Loucký + Přidat komentář
Nový CCleaner 5.46 je tu

Nový CCleaner 5.46 je tu | foto: CHIP

Oblíbený nástroj na čistění počítačů přichází v inovované verzi. Tým vývojářů společnosti Piriform připravil pro uživatele pár novinek.

Nové verze 5.46 ze 30. srpna 2018 přichází s nastavením ochrany osobních údajů, kdy byla přidána samostatná kontrola pro hlášení anonymních údajů o použití a přidán odkaz na Datový informační list (LINK), který vysvětluje údaje o hlášení od společnosti CCleaner, proč je co hlášeno a k čemu se to používá.

V sekci Inteligentního čištění byla přejmenována funkce Monitorování na funkci Inteligentní čištění, aby bylo možné lépe popsat její funkci (inteligentní upozornění na čištění). Dále byla přepracována zaškrtávací políčka pro zvýšení přehlednosti a pokud je funkce inteligentního čištění vypnutá, proces na pozadí CCleaneru se ukončí a funkce se nespustí při následujícím spuštění tohoto programu.

Výrobce rovněž upozorňuje na to, že byly opraveny některé problémy se stabilitou běhu tohoto programu na některých počítačích.

Program je dostupný ke stažení na stránkách CCleaneru a k dispozici je i placená plná verze, která na necelých 15 € nabízí mimo jiné i kompletní čištění počítače a spoustu dalších užitečných vlastností.

Na stránce Piriformu nebo CCleaner můžete také stáhnout programy Defraggle pro HDD pro vyčištění a defragmentaci pomalého zaneřáděného disku, utilitu Speccy, která zobrazí všechny podrobnosti ohledně systému vašeho počítače. Mnoho z vás jistě uvítá i utilitu Recuva, nejlepší program pro obnovení smazaných souborů, kterým lze obnovit i části smazaných souborů ručně.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení