Menu

Nový elegantní bijec na trhu bezdrátových reproduktorů

24.08.2018 19:06 | Milan Loucký + Přidat komentář
Nový elegantní bijec na trhu bezdrátových reproduktorů

Nový elegantní bijec na trhu bezdrátových reproduktorů | foto: CHIP

Bezdrátový přenosný reproduktor uGo Bazooka se snadno ovládá a díky své mobilitě umožňuje mnoho hudební zábavy doslova kdekoli. O zvuk se starají dva 2,5" měniče na čelní straně a jeden boční měnič o velikosti 5,5".

Celkový výkon reproduktoru dosahuje 16 W. Atraktivní design kompletně v černé barvě je doplněn LCD displejem s informacemi výhradně v červené barvě, boky reproduktoru pak mají proměnlivé barevné LED podsvícení. Na čelní straně je umístěno i ovládání hlasitosti a intenzity basů.

Jediným tlačítkem lze volit mezi připojením Bluetooth nebo FM rádiem, případně vybrat zdroj hudebních souborů z microSD karty nebo USB disku. Volba zdroje hudebních souborů je doprovázena hlasovým průvodcem.

Na předním panelu je i vstup pro mikrofon, který je součástí balení, a lze jej využít pro Karaoke. Reproduktor se rychle spáruje se zařízením s Bluetooth a hudební knihovnou třeba v mobilním telefonu. Proces připojení je opět doprovázen hlasovým průvodcem. Dosah Bluetooth připojení je 10 metrů. Baterie o kapacitě 2 000 mAh se nabíjí přes USB rozhraní a zajistí až tříhodinový provoz reproduktoru.

Dostupnost a cena

Bezdrátový reproduktor uGo Bazooka UBS-1174 je dostupný za slušnou cenu 790 Kč.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení