Menu

Nový Walkman s Androidem

15.09.2013 08:00 | Redakce Chip + Přidat komentář
Nový Walkman s Androidem

Nový Walkman s Androidem | foto: CHIP

Na veletrhu spotřební elektroniky IFA nechyběla v portfoliu nových produktů Sony ani osobní zvuková zařízení. Kromě nového MP3 přehrávače Walkman byly představeny i přenosné bezdrátové reproduktory a luxusní sluchátka Sony MDR–10.

 

Nový Walkman Sony F886 má dotykový LCD displej s úhlopříčkou 10,2 cm a technologií Triluminos for mobile. Štíhlý a kompaktní design umožňuje snadné ovládání. Walkman podporuje formát High-Resolution Audio - soubor v tomto formátu obsahuje až šestkrát více zvukových informací než standardní CD záznamy.

 

Zesilovač S-Master HX s technologií DSEE vylepšuje kvalitu komprimovaných dat, redukuje šum a rušivé efekty. Díky technologii NFC dotykem spárujete a připojíte zařízení podporující NFC. Jednou z hlavních předností přehrávače je operační systém Android 4.1, díky kterému máte kromě předinstalovaných aplikací možnost vybírat si z bohaté nabídky obchodu Play Store. MP3 soubory můžete poslouchat až 35 hodin na jedno nabití.

Odolné bezdrátové reproduktory

Nové přenosné bezdrátové reproduktory Sony SRS-BTS50 jsou určeny pro hudbu v pohybu. Jsou stylové, lehké a odolné. Vhodné jsou například na outdoorové aktivity a nezaskočí je cákající voda ani déšť. Se smartphonem nebo tabletem jsou propojitelné dotykem pomocí technologie NFC a Bluetooth. V případě příchozího hovoru stačí použít tlačítko pro hlasitý hovor (Hands-free). Zabudovaná dobíjecí baterie vydrží na jedno nabití až 10 hodin provozu. Bezdrátové reproduktory SRS-BTS50 budou na evropských trzích dostupné od října.

Zvuk od umělců

Sony nezapomnělo ani na milovníky sluchátek. Ve spolupráci s hudební skupinou The Script vytvořilo novou generaci prémiových sluchátek: řadu MDR-10. Disponují 40 mm membránou, která zajišťuje širokopásmový rozsah. O komfort se starají tlak uvolňující polštářky. Kabel sluchátek obsahuje ovládání s mikrofonem, což umožňuje pohodlné přepínání hudebních skladeb či hands-free telefonování. Sluchátka jsou sklápěcí, takže je strčíte do tašky nebo kapsy. Vybrat si můžete mezi černou, bílou a červenou barvou.

Verze MDR-10RBT vás osvobodí od kabelů. Přes rozhraní Bluetooth nebo NFC sluchátka bezdrátově propojíte se smartphonem či tabletem podporujícím tyto technologie. Poskytují až 17 hodin poslechu.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení