Menu

Nvidia ovladače přináší raytracing do her

14.11.2018 14:09 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Nvidia ovladače přináší raytracing do her

Nvidia ovladače přináší raytracing do her | foto: CHIP

Společnost Nvidia dnešním dnem uvolňuje Game Ready ovladače pro očekávanou hru Battlefield V a přidává podporu i další her Hitman 2 a Fallout 76, které podporují raytracing.

Nové ovladače jsou k dispozici vždy v den, resp. několik dní před uvedením nových her, a poskytují lepší herní zážitek, protože jsou pro nové hry optimalizované a maximálně využívají výkon grafických karet. Stejně jako všechny vydané Game Ready ovladače, tak i tento splňuje certifikaci WHQL od společnosti Microsoft.

Důležitým aspektem Game Ready ovladačů je také přínos nových mechanismů a funkcí pro uživatele grafických karet GeForce. Nejinak je tomu v tomto případě, kdy Battlefield V získal podporu ray-tracingu v reálném čase. Battlefield V je dostupný pro uživatele služeb Origin Access a Origin Access Premier od 9. listopadu 2018. EA, DICE a NVIDIA budou i nadále pokračovat v optimalizacích a přinášet další pravidelné aktualizace. Ideální výkon pro hraní Battlefield V poskytnou nové grafické karty NVIDIA GeForce RTX.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení