Menu

O2: 1000 SMS zdarma měsíčně

19.04.2011 11:07 | Redakce Chip + Přidat komentář
O2: 1000 SMS zdarma měsíčně

O2: 1000 SMS zdarma měsíčně | foto: CHIP

SMSkovat naplno můžou teď všichni zákazníci O2, kteří si pořídí předplacenou kartu s tarifem O2 NA!HLAS. Od 1. května 2011 je pro ně připravena speciální limitovaná nabídka, díky které můžou každý měsíc po dobu jednoho roku poslat zdarma až 1 000 SMS na mobilní čísla v síti O2.

Volné SMS se zákazníkovi aktivují, když si novou O2 kartu poprvé dobije. Aby si výhodu mohl užívat celý rok, je třeba alespoň jednou za měsíc dobít kredit minimální částkou 200 Kč. Tři dny předtím, než by mohl zákazník o výhodu přijít, protože si v daném měsíci ještě nedobil, dostane upozornění formou SMS. Hned po dobití mu automaticky naběhne nových 1000 SMS s platností do konce dalšího kalendářního měsíce.

Nová nabídka je určena hlavně mladým zákazníkům, u kterých je posílání SMS velmi oblíbenou formou komunikace. Kromě 1000 SMS měsíčně získají uživatelé nových O2 karet i garantovanou odměnu v programu Odměna za dobití v podobě věcných cen, volných SMS a minut nebo významných slev u partnerů programu. Podrobné informace jsou k dispozici na www.odmenazadobiti.cz.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení