Menu

O2 ADSL 16 Mb/s opět v akci

13.01.2011 08:11 | Redakce Chip + Přidat komentář
O2 ADSL 16 Mb/s opět v akci

O2 ADSL 16 Mb/s opět v akci | foto: CHIP

Skoro celý rok měla Telefónica O2 16 Mb/s ADSL internet v akci za 400 Kč. Na pár týdnů nabídku přerušila, nyní je zpět.

Telefónica O2 spouští od 17. ledna 2011 časově omezenou zvýhodněnou nabídku. Zákazníci si mohou pořídit internet od O2 již od 300 Kč měsíčně. Akční nabídka je platná do 14. února 2011.

Pro zákazníky, kteří nemají internet a hledají připojení na doma nebo se svým stávajícím připojením nejsou spokojeni, máme připravenou akční nabídku na rychlý Internet na doma. Jedná se o ADSL internet s rychlostí až 16 Mb/s za 400 Kč měsíčně na celý rok.

Pokud zákazníci již využívají některý z tarifů O2 Neon nebo O2 Podnikání, získají díky kombinaci mobilního hlasového tarifu a Internetu na doma slevu 100 Kč měsíčně na svém hlasovém tarifu. Rychlý internet je pak vyjde nadodatečných 300 Kč měsíčně.
Akce je určena pro nové zákazníky. Zvýhodněná cena Internetu na doma platí na první rok užívání služby. Navíc je možné si službu pořídit bez závazku či jakýchkoli poplatků za pevnou linku.

Pro zákazníky, kteří hledají připojení pro svůj notebook i mimo domov, např. jako doplněk ke svému pevnému internetu, máme O2 Mobilní Internet Start za 300 Kč měsíčně. Zákazníci, kteří již mají Internet na doma od O2 zaplatí za O2 Mobilní Internet Start pouze 200 Kč měsíčně. Praktický USB modem stojí při úvazku na 24 měsíců pouze 495 Kč, standardní cena je 995 Kč vč. DPH.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení