Menu

Obnovené potíže se smartphonem Samsung Galaxy S22: uživatelé si stěžují na komplikace s multimédii

07.04.2022 15:50 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Obnovené potíže se smartphonem Samsung Galaxy S22: uživatelé si stěžují na komplikace s multimédii

Obnovené potíže se smartphonem Samsung Galaxy S22: uživatelé si stěžují na komplikace s multimédii | foto: Karina Araújo/Unsplash

Mnoho majitelů telefonu Samsung Galaxy S22 v současné době hlásí problém. Týká se synchronizace zvuku a videa, která podle jejich informací nefunguje tak, jak by měla.

Telefony řady Galaxy S22 patří mezi nejprodávanější špičkové modely od Samsungu. Přestože jsou velmi drahé, uživatelé se při jejich používání potýkají s problémy a jsou z nich docela zklamáni.

Charakter komplikací je různý, od obnovovací frekvence displeje až po služby optimalizace her, GPS a mnoho dalšího. Mezitím se na internetu objevil nový problém se synchronizací zvuku a videa. Podle informací uživatelů v komunitě Samsungu se komplikace vyskytuje s bezdrátovými sluchátky, které se opakovaně připojují a odpojují. Používání sluchátek Galaxy Buds přitom problém může ještě zhoršit.

Synchronizační problémy se projevují u několika aplikací, včetně YouTube, Chrome (při přehrávání videí YouTube, vložených do webových stránek) a Samsung Gallery. Zdá se, že ovládací prvek "Processing speed" (Úprava rychlosti) od Samsungu s tím nemá nic společného.

Samsung Galaxy S22: uživatelé si stěžují na problémy se zvukem

s22avproblem

Na vině problémů se synchronizací zvuku a videa u Galaxy S22 by mohl být kodek. | Zdroj: Zana Latif/Unsplash

Problémy se dále projevují i tak, že při každém přehrávání videa v aplikaci Galerie obraz na zlomek sekundy zamrzne, zatímco zvuk pokračuje dál. Někdy se po opětovným rozběhnutí obraz synchronizuje, v některých případech ale ne.

Komplikace se také objevují při změně rozlišení videa na YouTube. Doposud ale není jasné, co vlastně problémy se synchronizací zvuku a videa u smartphonu Galaxy S22 vlastně způsobuje. Může jít o kodek nebo akceleraci videa.

Výrobce Samsung, ani žádný z moderátorů komunity zatím problémy nepotvrdili. Protože se zdá, že je to opravitelné, očekává se odpovídající aktualizace, která by vše řešila.

Zdroj: Sammy Fans

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení