Menu

Oracle Business Process Management Suite 12c

10.08.2014 17:35 | Karel Kovar + Přidat komentář
Oracle Business Process Management Suite 12c

Oracle Business Process Management Suite 12c | foto: CHIP

Nové vydání sady Oracle Business Process Management Suite (Oracle BPM Suite) 12c má podnikům nejen pomoci optimalizovat a automatizovat jejich obchodní procesy, ale také jim umožnit pokračovat v inovacích.

Jádrem současného byznysu jsou podnikové procesy. Organizace, které mají tyto procesy optimalizované, jsou schopny je adaptovat, opakovat a měřit jejich účinnost, dokáží na trhu lépe konkurovat. Úspěšné budou také organizace, které dokáží kapitalizovat současné přelomové technologie, např. mobilní a sociální technologie, zpracování velkých objemů dat (big data), cloud a Internet věcí. Organizace díky novému řešení dokáží přijmout a nasadit postupy, které budou odpovídat digitální éře a požadavkům zákazníků, partnerů i vlastních zaměstnanců.

Hlavní novinky

Oracle BPM Suite 12c je řešením BPM (business process manegement, řízení podnikových procesů, procesní řízení), které organizacím pomáhá plánovat a řídit celou architekturu jejich podnikání. Nová verze Oracle BPM Suite 12c umožňuje organizacím rychleji se přizpůsobovat měnícím se požadavkům, zrychlit vývoj nových procesů a zvýšit jejich hodnotu, nasazovat inovace a zvyšovat efektivitu. Sada Oracle BPM Suite 12c zahrnuje například nové funkce pro spolupráci s produkty Business Activity Monitoring a Business Architecture Modeling a vylepšenou podporu pro komponenty Adaptive Case Management a Oracle Process Accelerators. Díky pokročilé analýze procesů pomocí komponenty Business Activity Monitoring (volitelné rozšíření pro BPM) dokáže sada Oracle BPM Suite 12c poskytovat výsledky v reálném čase, což uživatelům umožňuje přijímat rychlá a kvalifikovaná rozhodnutí a ihned reagovat na změny trhu i další trendy. Aktualizace komponenty Business Architecture Modeling umožňuje uživatelům lépe plnit firemní cíle a simulací modelů různých procesů dosahovat žádoucích výsledků. Těsnější integrace mezi komponentami Adaptive Case Management a Oracle WebCenter přináší možnost zpracovávat kritické podnikové dokumenty a soubory a pomáhá v řízení nestrukturovaných procesů. Aktualizace komponent Oracle Process Accelerators umožňuje sadu Oracle BPM Suite 12c rychle nasadit a efektivně provozovat na základě osvědčených postupů (best practices).

Dostupnost

Sada Oracle BPM Suite 12c je součástí platformy Oracle Fusion Middleware. Je k dispozici v rámci sítě Oracle Technology Network (OTN) od července 2014.


Podrobnější informace (v angličtině)

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení