Menu
CHIP Speedtest

PRÁVĚ V PRODEJI

Otestujte si baterii iPhonu pomocí volně dostupných nástrojů

22.05.2018 11:11 | Pavel Trousil
Otestujte si baterii iPhonu pomocí volně dostupných nástrojů

Jednou z největších slabostí smartphonů, ale i tabletů a dalších zařízení, bývá baterie, respektive akumulátor. Příliš rychle se vybije, její stav se rychle horší a klesá její maximální kapacita.

Pokud jste si dříve chtěli zkontrolovat baterii svého iPhonu nebo iPadu, museli jste do servisu, zahraniční uživatelé pak třeba i do Genius Baru obchodu Apple Store. Nyní mohou uživatelé těchto zařízení použít bezplatný nástroj, který se jmenuje CoconutBattery pro MacOS, takže si baterii ověří snadno doma. Skvěle pracující volně dostupný nástroj pro počítače Mac, zkontroluje zdraví vaší baterie a například i počet nabíjecích cyklů. Nově si můžete program CoconutBattery spustit i na zařízení s iOS. Nástroj vás po spuštění informuje o výsledku posledního nabíjení, o maximální kapacitě a stavu baterie. Dozvíte se také, kolik již proběhlo nabíjecích cyklů. Na základě těchto informací můžete zjistit, jak na tom vaše baterie je a proč se zařízení tak rychle vybíjí.

coconutbattery-364-ios-highsierra-compressor

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
Komerční sdělení