Menu

Paměťový modul DDR4 svítí a chrochtá si na 5531 MHz chlazen tekutým dusíkem

03.06.2018 11:10 | Milan Loucký + Přidat komentář
Paměťový modul DDR4 svítí a chrochtá si na 5531 MHz chlazen tekutým dusíkem

Paměťový modul DDR4 svítí a chrochtá si na 5531 MHz chlazen tekutým dusíkem | foto: CHIP

Paměťový modul Adata XPG SPECTRIX D80 s RGB podsvícením překonal díky chlazení tekutým dusíkem hranici 5531 MHz a k vidění bude na veletrhu Computex.

Společnosti Adata Technology se podařilo překonat další hranici v přetaktování. Paměťový DDR4 modul s RGB podsvícením XPG SPECTRIX D80 pracoval při chlazení tekutým dusíkem až na 5531 MHz.

XPG SPECTRIX D80 je světově první RGB DDR4 paměťový modul s hybridním chladícím systémem založeným na kombinaci kapalinového a vzdušného chlazení. Špičkové chlazení a neuvěřitelný výkon paměťového modulu je zajištěn díky spojení kapalinového chladiče, hliníkového chladiče a tepelně vodivých materiálů na desce plošných spojů.

Paměťový modul XPG SPECTRIX D80 překročil hranici 5531 MHz díky chlazení tekutým dusíkem s využitím desky MSI X299 GAMING PRO CARBON AC. K vidění bude na veletrhu Computex Taipei v rámci expozice ADATA (stánek I0608).  

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.




Komerční sdělení