Menu

Partnerství Lenovo a Razer

26.01.2016 10:24 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Partnerství Lenovo a Razer

Partnerství Lenovo a Razer | foto: CHIP

Spolupráce firem Lenovo a Razer odstartovala uvedení nové řady výrobků Lenovo Y série Razer Edition určenou pro hráče počítačových her. 

Lenovo a Razer oficiálně uvedly na letošním veletrhu CES v Las Vegas svůj úplně první herní desktop. Obě společnosti vloni na podzim oznámily, že budou společně pracovat na vytvoření speciální herní řady Lenovo Y – Razer Edition. Hraní počítačových her nabízí v dnešní době pohlcující zážitek především díky špičkovému grafickému výkonu, lepšímu výkonu procesoru a periferiím navrženým speciálně pro hraní her. Lenovo přispěje svým systémovým designem a inženýrskou odborností, zatímco technologie společnosti Razer posílí zážitek pro hráče.

Všechny připravované produkty řady Lenovo Razer Edition budou označeny logy obou společností a budou mít například ikonické elementy Razer, jako jsou přizpůsobitelné světelné efekty Chroma. Jedním z takových zařízení je IdeaCentre Y900 RE, nově představený stolní počítač se čtyřjádrovým procesorem Intel Core i7 6. generace a dvojicí diskrétních duálních grafických karet NVIDIA GTX 970, který na náš trh dorazí v polovině roku. Zařízení z nové produktové rodiny Y Razer Edition budou nabízeny jednak v rámci globální nabídky Lenovo a také v okruhu klíčových herních komunit společnosti Razer.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení