Menu

Photoshop Camera pro Android a iOS: Adobe nabízí zdarma své filtry pro focení mobilem

12.06.2020 08:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Photoshop Camera pro Android a iOS: Adobe nabízí zdarma své filtry pro focení mobilem

Photoshop Camera pro Android a iOS: Adobe nabízí zdarma své filtry pro focení mobilem | foto: CHIP

Další aplikace z dílny Adobe pro smartphony je k dispozici k bezplatnému stažení. Photoshop Camera je aplikace pro fotoaparáty mobilních telefonů, která nabízí celou řadu filtrů a efektů.

Každý uživatel, který pořizuje fotografie a zveřejňuje je Instagramu a dalších sociálních sítích, tento proces velmi dobře zná. Pořídí se několik snímků, vybere se z nich několik nejpovedenějších a v používaném editoru fotografií se ještě před zveřejněním upraví.

Nejnovější aplikace pro fotoaparáty od společnosti Adobe chce tento proces ještě více urychlit a zjednodušit. Nabízí více než 80 filtrů a efektů, které uživatelům umožní "ozdobení" svých fotek a jejich rozsáhlé přizpůsobení.

Stáhněte si: Photoshop Camera

photoshopcamera-logo

Adobe Photoshop Camera APK - Android App 1.0.41 Final

CHIP hodnotí Dobrý

Pokud použijete aplikaci „Adobe Photoshop Camera“, můžete vidět už na displeji smartphonu, jak bude výsledný snímek vypadat.

Stáhněte si
photoshopcamera-logo

Adobe Photoshop Camera - Android App 1.0 Final

CHIP hodnotí Dobrý

Aplikace pro úpravy fotografií různými filtry a efekty, které se aplikují "živě", tedy výsledný efekt je vidět ještě před pořízením snímku.

Stáhněte si

 

Výhody
efekty je vidět "živě" před pořízením snímku
bohatý výběr filtrů
návrhy a tipy pro úpravy
Nevýhody
vyžaduje se registrace prostřednictvím účtu Adobe
photoshopcamera1

Aplikací některého z bohatého výběru filtrů si konečný vzhled snímku připravíte už předem.

Adobe slibuje, že prostřednictvím umělé inteligence lze snímky automaticky optimalizovat. Uživatelé aplikace také mohou sdílet své vlastní vytvořené filtry s ostatními, takže knihovna použitelných filtrů by se mohla postupem času rozšiřovat.

Aplikace je inovativní, ale bude to stačit?

Adobe sleduje trendy a její záměr není vůbec špatný. Nakonec dnešní mladí sdílením obrázků na sociálních sítích žijí a patří to k neodmyslitelným součástem jejich každodenních životů. A kdo by nechtěl mít na Instagramu perfektní snímky bez nutnosti jejich další úpravy.

Photoshop Camera na to, že jde o bezplatnou aplikaci (je nutná pouze registrace), nabízí velké množství filtrů a efektů, z nichž většina je známá z profesionálního editoru fotografií Adobe Photoshop. Prvky umělé inteligence Adobe Sensei se snaží zajistit vylepšení obrázků v případě fotografických chyb.

mohlo by vás také zajímat: zdarma profi software pro zpracování fotografií – k dispozici ke stažení

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.