Menu

Zdarma profi software pro zpracování fotografií: k dispozici ke stažení

15.05.2020 12:30 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Zdarma profi software pro zpracování fotografií: k dispozici ke stažení

Zdarma profi software pro zpracování fotografií: k dispozici ke stažení | foto: CHIP

Program pro zpracování obrázků Aurora HDR je jedním z nejlepších nástrojů pro dosažení působivých výsledků a disponuje také bohatou nabídkou profesionálních funkcí pro úpravu fotografií.

Verzi 2018 si můžete po omezenou dobu stáhnout zdarma – obvyklá cena programu je v přepočtu 2600 Kč. Fotografování patří k velmi oblíbeným koníčkům a zpravidla zdaleka nekončí jen nastavením ořezu u pořízených obrázků. Každý, kdo se focením zabývá více, často následně své obrázky zpracovává. Vytváření působivých přírodních scenérií z více záběrů, zajištění optimální expozice, přidávání různých filtrů – to vše dokáže editor fotografií Aurora HDR 2018.

Nenechte se zmást názvem: kromě HDR nástrojů pro úpravy snímku s různými ostrostmi a expozicí (bracketing) program obsahuje i celou řadu funkcí pro úpravu jednotlivých fotografií. Software je strukturován podobně jako Adobe Lightroom a nabízí také srovnatelnou škálu funkcí. Po krátkou dobu je Aurora HDR 2018 k dispozici jako bezplatná plná verze, obvykle s cenou zhruba 2600 Kč.

Vezměte prosím na vědomí, že příspěvek odráží aktuální stav propagační akce. Nemůžeme ovlivnit rozhodnutí vývojářů kdykoliv ji ukončit. Při stahování se raději vždy ujistěte, zda je nabídka stále platná a software je k dispozici zdarma. Tato nabídka by měla platit do 29. května 2020.

Stáhněte si: Aurora HDR 2018

aurora-logo

Plná verze: Aurora HDR 2018

CHIP hodnotí Velmi dobrý

S programem „Aurora HDR“ můžete vytvářet působivé úpravy snímků pouhými několika kliknutími myši. Verze 2018 je v současné době k dispozici ke stažení zdarma.

Stáhněte si

 

Výhody
výkonný HDR nástroj
zahrnuje nástroje pro klasickou úpravu obrázků

Aurora HDR

aurorahdr1

Kromě možností přizpůsobení barev, vyvážení bílé a dalších funkcí nabízí Aurora HDR 2018 také předvolby.

Funkce HDR nejsou tím jediným, čím Aurora boduje. Pokud chcete místo expozice fotografií klasicky upravovat obrázky, můžete také a v Auroře k tomu máte spoustu funkcí, které vám připomenou zpoplatněný Adobe Lightroom. Kromě mnoha ovládacích prvků a možností zpracování, jakým je například radiální filtr, program také nabízí knihovnu různých předvoleb, které vám jedním kliknutím umožní rychlou úpravu obrázků. Můžete si také vytvořit vlastní předvolby. Obrázky tak mohou získat individuální vzhled.

Zdatný konkurent Adobe

Bezplatných editorů fotografií, které mohou soutěžit s nástrojem na bázi předplatného Adobe Lightroom, je jen velmi málo. Jsou programy, jako například Darktable, které nabízí podobnou škálu funkcí, ale často jim chybí přehledné uživatelské rozhraní. S Aurorou HDR, navzdory jejímu názvu, získáte komplexní editor fotografií s přednastavenými funkcemi a dávkovým zpracováním, které nezastaví ani velké soubory RAW.

Přestože označení programu obsahuje rok 2018, plná verze reaguje svižně a fotografie edituje s velkou rychlostí a skvělými výsledky. Akce je časově limitovaná čili patříte-li k fanouškům fotografie, nenechte si ujít jedinečnou příležitost k bezplatnému stažení alternativy Lightroomu.

mohlo by vás také zajímat: tip – jak obnovit fotografie z vadné paměťové karty

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení