Menu

Pixel Pass: nabídne nyní Google systém předplatného pro své androidové telefony?

13.10.2021 12:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Pixel Pass: nabídne nyní Google systém předplatného pro své androidové telefony?

Pixel Pass: nabídne nyní Google systém předplatného pro své androidové telefony? | foto: Daniel Romero/Unsplash

Smartphony Pixel 6 a Pixel 6 Pro budou oficiálně představeny už za několik dnů. Google ale možná chystá ještě další překvapení. Údajně plánuje nové předplatné typu "vše v jednom".

Mnoho podrobností o modelech Pixel 6 už je známých a spousta fanoušků netrpělivě očekává oficiální vydání 19. října. Google plánuje pro řadu Pixel nejen zásadní aktualizaci fotoaparátů, ale chce poprvé uvést na trh také svůj vlastní čip Tensor. Podrobnosti zatím nejsou známé, ale očekávání jsou velká. Koneckonců sám Google slibuje v souvislosti s Tensorem "nejchytřejší a nejbezpečnější Google telefony". Podle předběžných informačních úniků by cena očekávaného telefonu měla být okolo 16.500 Kč.

Kromě chytrých telefonů by však Google mohl představit i novou službu: podle YouTubera M. Brandona Lee (This is Tech Today) chce Google spustit předplacenou službu Pixel Pass, která bude zahrnovat YouTube Premium, Google One (cloudové úložiště) a Play Pass. Podle příspěvku na Twitteru tím Google chce nabídnout konkurenční produkt k Apple One.

A co víc, jako protipól programu "iPhone Upgrade Program", v rámci kterého američtí zákazníci dostávají každý rok nový iPhone, se má objevit také odpovídající balíček pro zařízení Google Pixel 6.

V současné době je obtížné posoudit, nakolik jsou tyto zvěsti reálné, ale odpovídající nabídky od společnosti Google by byly zřejmé. Podobně jako u Applu by se služba předplatného mohla rozšířit na mezinárodní úrovni, zatímco program aktualizace by byl omezen prozatím jen na USA.

pixelpass

| Zdroj: Twitter/M. Brandon Lee | THIS IS TECH TODAY/@thisistechtoday

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení