Menu

Počítače Heart Of Gamers pro hráče

19.05.2015 11:55 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Počítače Heart Of Gamers pro hráče

Počítače Heart Of Gamers pro hráče | foto: CHIP

Stroje Heart Of Gamers od společnosti HAL3000 jsou určené pro vášnivé hráče. 

heart-of-gamers-small-nahled

Heart Of Gamers – to jsou nové herní sestavy a nová značka počítačů společnosti HAL3000. Podle výrobce jde o stroje zrozené z vášně k hraní a z posedlosti zkonstruovat dokonalý herní stroj bez kompromisů. Heart Of Gamers jsou sestavené pouze z důkladně prověřených komponent.

S těmito novými herními stroji není podle firmy HAL3000 potřeba přemýšlet, jak nebo zda pojedou nové herní tituly. U Heart Of Gamers vše dopředu otestují a výsledky uvedou pro každou sestavu. Hráč si tak může zkontrolovat preferované rozlišení a úroveň detailů ve své oblíbené hře a zvolit jednu ze tří variant herních počítačů Heart Of Gamers. Na počítače se vztahuje nadstandardní 5letá záruka s Bezstarostným Servisem.  Více informací o konceptu a strojích Heart of Gamers se dozvíte na www.HeartofGamers.cz.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení