Menu

Počítačová skříň, určená pro zvláštní úkoly

12.09.2017 13:06 | Milan Loucký + Přidat komentář
Počítačová skříň, určená pro zvláštní úkoly

Počítačová skříň, určená pro zvláštní úkoly | foto: CHIP

Pokud hledáte počítačovou skříň, která umožní naistalovat všechny potřebné a výkonné komponenty, ale nechcete za to utratit všechny své peníze, máme pro vás tip. Jedním z řešení je Zalman Z11 Plus HF1, skříň s předinstalovaným účinným chlazením.

Ta může být řešením i tam, kdy chcete skříň, která je něčím speciální. Třeba už jen tím, že vypadá na pohled velmi dobře a neurazí své okolí a ani vás. Použitý systém chlazení v této skříni zahrnuje mnoho patentovaných řešení, které navrhli technici společnosti Zalman. Mnoho let zkušeností a tvrdé práce vyústilo v maximální omezení hlučnosti. Vestavěný systém s pěti ventilátory má velice tichý chod, ale co je důležitější, podává vysoký výkon chlazení. Navíc je možné zvýšit účinnost použitím ještě dalších dvou ventilátorů. Skříň si pak snadno poradí i s těmi nejvýkonnějšími počítačovými komponenty.

Do skříně Zalman Z11 Plus HF1 lze naistalovat základní desky formátu ATX, microATX nebo Mini-ITX s procesory všech nejvýznamnějších výrobců jako je Intel a AMD. Stejně snadno a bez problémů lze naistalovat grafické karty například AMD Radeon nebo Nvidia GeForce. Skříň Zalman Z11 je ideální volbou pro všechny, kdo si chtějí postavit skutečné herní monstrum.

Tato skříň je dále ideální volbou nejen pro hráče počítačových her, ale také pro všechny profesionální uživatele, kteří potřebují výkonný počítač. Řešení skříně nabízí například prostor až pro šest pevných disků HDD 3,5 palce a pro dva rychlé disky SSD 2,5 palce. Tento prostor může být dále využit pro instalaci dodatečných USB portů nebo čteček pamětí (3,5 palce) nebo DVD mechaniky, čteček karet, dalších ovladačů nebo nádrží pro vodní chlazení.

Spodní část skříně Zalman Z11 Plus HF1 je vyhrazena pro standardní napájecí zdroj formátu ATX. Ihned vedle něj jsou nainstalované prachové filtry, chránící vnitřek skříně, což je důležité pro bezchybný chod prvků chladicího systému. Na horní části skříně jsou naistalovány dva porty USB 3.0 a dva porty USB 2.0 a dále dva audio porty.

Skříň Zalman Z11 Plus HF1 je vyrobena z oceli a plastových prvků a je na ni poskytována dvouletá záruka. Doporučená koncová cena je docela příjemných 1499 Kč včetně daně.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení