Menu
CHIP Speedtest

PocophoneX2: nový smartphone s Androidem bude představen už příští týden

28.01.2020 06:50 | Jiří Palyza
PocophoneX2: nový smartphone s Androidem bude představen už příští týden

První model Pocophone se stal v posledních letech díky své lákavě nízké ceně za slušný výkon jedním z oblíbenějších zařízení od Xiaomi.

Společnost Poco, která je nyní nezávislou společností, uvede nový model. Ten by měl přijít na trh už příští týden s velmi výkonným displejem. Výrobce Poco oznámil datum spuštění nového modelu telefonu Pocophone X2 ve svém tweetu: představení se chystá na úterý, 4. února 2020. Bývala dceřiná společnost firmy Xiaomi klade velký důraz na obnovovací frekvenci displeje zařízení. V té souvislosti byl vytvořen web, ke kterému se doporučuje přistupovat pouze z mobilů. Obsah webové stránky se soustředí pouze na jednu věc, a to informovat uživatele, jak vysoká či nízká je obnovovací frekvence jeho chytrého telefonu. Pokud je to 60 Hz, což je běžná hodnota u většiny smartphonů, budete upozorněni, že používáte technologii starou už bezmála dvě dekády.

Čeho není těžké si všimnout, Pocophone X2 by měl pracovat s vyšší obnovovací frekvencí. Spekuluje se, že by to mělo být až 120 Hz.

pocophonex21

Výrobce Poco zvolil pro prezentaci své novinky netradiční přístup. Na webovou stránku, připravenou k této příležitosti, mají uživatelé přistupovat z mobilů. Dozví se více o frekvenci svého displeje.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.

Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání

Komerční sdělení


Vyšel nový Chip! Nedostanete se do trafiky?

Objednejte si ho až domů. Poštovné zdarma.
Objednat aktuální číslo DIGI HNED