Menu

Pohodlnější odesílání zásilek pomocí aplikace pro Windows

20.05.2011 10:23 | Redakce Chip + Přidat komentář
Pohodlnější odesílání zásilek pomocí aplikace pro Windows

Pohodlnější odesílání zásilek pomocí aplikace pro Windows | foto: CHIP

Aplikace s názvem Úschovna.cz 1.0.1 nabízí stejnou funkcionalitu jako má webové rozhraní stejnojmenného portálu Úschovna.cz, ovšem s daleko pohodlnějším ovládáním a možností posílat datové zásilky velké až 4GB bez potřeby je před tím komprimovat.

Krátce po ohlášení nových vylepšení přichází server s desktopovou aplikací Úschovna.cz 1.0.1. Vedle webového rozhraní bude aplikace další možností, jak zaslat data pomocí serveru Úschovna.cz. Na rozdíl od internetového prohlížeče (2GB limit) však lze zasílat zásilky velké až 4 GB.

Výhody aplikace

Největší výhodou je možnost zasílání celých složek a více souborů bez nutnosti jejich předchozí komprese nebo časově náročného zadávání do webového formuláře.

Snadnější zasílání umožní také přidávání souborů do zásilky metodou „drag&drop“ (přetažení myší) a automatické doplňování kontaktů z adresáře, který si aplikace udržuje v historii.

Aplikace vychází vstříc i uživatelům s méně stabilním a hodně pomalým připojením. Umožňuje totiž odeslání datové zásilky i přerušovaně, tudíž se bez problému vyrovná i s výpadky připojení.  

Aplikaci můžete stahovat na adrese http://www.uschovna.cz/aplikace.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení