Menu

Polda 7 vyšel ve verzi pro Android

03.02.2023 16:45 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Polda 7 vyšel ve verzi pro Android

Polda 7 vyšel ve verzi pro Android | foto: Polda 7 Zima software press kit

Hru z populární série Polda, která vyšla loni pro PC, si nyní mohou zahrát i uživatelé chytrých telefonů s Androidem. Jako obvykle je úvodní část hry zdarma, poté máte možnost dokoupit si plnou verzi.

Polda Pankrác se vrací již posedmé. A je to návrat jaksepatří. Záhadná zpráva Temného lorda Vedra a havárie kosmické lodi odstartují kolotoč událostí, které může vyřešit jen elitní detektiv Pankrác. S grácií sobě vlastní se pouští do akce a můžete si být jisti, že bezpečnost matičky Země je před šmejdem z vesmíru v těch nejlepších rukách.

polda7-2-nahled

Hru Polda 7 si můžete nově zahrát i na mobilu. | Screenshot hry Polda 7, Zima Software

Poprvé v sérii nebude Pankrác na misi sám. Doprovod mu bude dělat sympatická parťačka, která s použitím ženských zbraní a s ladností kočky zasáhne tam, kde by po nájezdu Pankráce zůstal jen chaos a zmar. Dobrodružství zavede hrdiny na Celebritycon, setkání největších hvězd a mozků naší planety. Dabing obstaral Luděk Sobota, Bohdan Tůma, Valerie Zawadská, Petr Rychlý a další. Začátek hry můžete hrát zdarma, plná verze stojí 150 Kč. Verze pro operační systém iOS by pak měla být hotová začátkem dubna.

Zdroj: Hra Polda 7 pro Android

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení