Menu

Polsko hostí nejvýznamnější telco událost střední Evropy

22.05.2015 19:49 | Aleš Přistál + Přidat komentář
Polsko hostí nejvýznamnější telco událost střední Evropy

Polsko hostí nejvýznamnější telco událost střední Evropy | foto: CHIP

Předání zkušeností na úrovni ředitelů a majitelů firem, ale i předvídání další trendů v oboru ICT je ústřední linkou konference Capacity CE 2015.

Jde o nejvýznamnější telco událost ve střední a východní Evropě se sérií networkingových setkání a diskuzí, která se letos uskuteční 10. a 11. června ve Varšavě. Vystoupení zlatého partnera akce, českého Dial Telecomu, je zařazeno na úvod konference, hned po diskuzi s polským ministrem správy a digitalizace, Bogdanem Dombrowskim.

Letošní ročník konference Capacity bude kromě tradičních networkingových polední věnován rovněž panelovým diskusím s významnými osobnostmi ICT businessu. Zahajovací keynote pana Bogdana Dombrowskiho, ministra správy a digitalizace v Polsku, a Jaroslawa Starczewskiho (Orange Polska) a následná panelová diskuse se bude zabývat příležitostmi na trhu a možnostmi růstu v této oblasti na specifickém polském trhu.

První den se bude široce zaobírat návratností investic do OTT technologií (over-the-top) a zvýšené poptávce po OTT službách, při nichž dochází k distribuci audiovizuálního obsahu přes internet.

Druhý den konference se ponese v duchu Dark Fibre, tedy panelové diskuze o tom co přináší páteřní sítě v optice, které se zúčastní zástupci operátorů Dial Telecomu (Tomáš Strašák), EuNetWorks, Hawe Telekom a Interoute. Druhá část dopoledne pak bude o možnosti setkat se se společnostmi z regionu okolo Baltského moře.

O konferenci Capacity CE 2015

Setkání nejvýznamnějších středoevropských telekomunikačních společností. Již třináctý ročník prestižní konference Capacity CE poslouží jako platforma pro diskusi o nových technologických i obchodních přístupech, zároveň nabídne zúčastněným řadu možností k získání nových obchodních příležitostí. Zlatým partnerem je český poskytovatel telekomunikačních služeb Dial Telecom.

Z konference Capacity CE se stala nejvýznamnější telekomunikační událost pro střední a východní Evropu v rámci velkoobchodních trhů. O významu a oblibě setkání svědčí loňské statistiky. Pražské konference se zúčastnilo více než 250 delegátů ze 120 společností nejen z CEE regionu, ale také ze zbytku Evropy, Číny, Ruska a zámoří, celkem z 30 zemí. Více než 40 % účastníků byli ředitelé firem a vyšší pozice.

Akce poskytuje optimální prostor pro získání informací o aktuálním vývoji na trhu. Konference má také silné zaměření na vytváření vlastní sítě kontaktů, mj. operátorů, poskytovatelů služeb, poskytovatelů internetových služeb, mobilních operátorů, programátorských společností v rámci střední a východní Evropy, ale i mezinárodních trhů.

Více o konferencích na www.capacityconferences.com.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení