Menu

Populární hra Angry Birds v TV

20.07.2012 08:30 | Redakce Chip + Přidat komentář
Populární hra Angry Birds v TV

Populární hra Angry Birds v TV | foto: CHIP

Samsung zavádí do svých televizorů ovládání pohybem - technologie Motion Control. Jedna z prvních aplikací, která tento způsob ovládání využívá, je populární hra Angry Birds.

Společnost Samsung oznámila spuštění aplikace Angry Birds v televizorech Samsung SMART TV. Uživatelé si tak mohou zahrát „Birdy“ na velké televizní obrazovce a. Hráči mohou pohybem ruky ovládat hru včetně natahování praku a aktivování speciálních schopností každého opeřence.

Na první hře pro SMART TV, která využívá technologii Motion Control, Samsung spolupracoval se společností Rovio (tvůrce hry Angry Birds). V Evropě se hra na Samsung SMART TV spouští 20. července. Dostupná bude na modelech televizorů z roku 2012 (ES7000 a ES8000), které jsou vybaveny funkcí Smart Interaction, a po jejich updatu na nejnovější verzi firmwaru.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení