Menu

Postm@n končí - startuje nová sluřba E-mail do SMS

30.01.2013 09:30 | Redakce Chip + Přidat komentář
Postm@n končí - startuje nová sluřba E-mail do SMS

Postm@n končí - startuje nová sluřba E-mail do SMS | foto: CHIP

"Nová služba", která startuje 1. února se postará o doručení 160 znaků z e-mailové zprávy ve formě SMS. Služba je zdarma, stačí si ji aktivovat v Můj T-Mobile a následně nastavit přeposílání ve své e-mailové schránce.

 

Aktivace je jednoduchá

Stačí v Můj T-Mobile zaškrtnout volbu E-mail do SMS a zadat e-mailovou adresu, ze které chce být informován o příchozí poště. Následně už je potřeba jen v této emailové schránce nastavit přeposílání elektronické pošty na adresu 603123456@sms.t-mobile.cz, kde 603123456 je telefonní číslo zákazníka. Z každého doručeného e-mailu pak bude prvních 160 znaků do 30 sekund odesláno zdarma do mobilního telefonu formou textové zprávy. Stejně jako v Postm@nu bude možnost využít tzv. noční filtry, aby upozornění na příchozí poštu nerušilo v době spánku.

Uvedený postup platí jak pro nové zájemce o službu, tak pro stávající uživatele Postm@na, kteří byli o ukončení jeho provozu dopředu informováni. SMS upozornění o délce 160 znaků tak nahradí dosavadní možnosti doručení e-mailu prostřednictvím Postm@na.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení