Menu

Potěšitelná zpráva pro uživatele smartphonů Galaxy: nový update řeší nervující internetovou chybu

21.09.2022 12:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Potěšitelná zpráva pro uživatele smartphonů Galaxy: nový update řeší nervující internetovou chybu

Potěšitelná zpráva pro uživatele smartphonů Galaxy: nový update řeší nervující internetovou chybu | foto: Pexels/Pixabay

V nové aktualizaci Samsung opravuje nepříjemný problém s internetovým prohlížečem ve smartphonech Galaxy. Donedávna se záložky v zabudovaném prohlížeči nezobrazovaly správně.

Výrobce Samsung v současných dnech uvolňuje nejnovější aktualizaci pro své smartphony Galaxy, která má číselné označení 18.0.4.14. Nová verze opravuje nepříjemnou chybu, kterou hlásila celá řada uživatelů. Na některých zařízeních se přestaly v internetovém prohlížeči zobrazovat záložky. Ve zveřejněné aktualizaci by měla být tato chyba odstraněna.

Aktualizace pro Samsung Galaxy: kromě opravy chyby záložek v prohlížeči nepřináší update téměř žádné novinky

galaxybugfix

Zabudovaný internetový prohlížeč byl v poslední době zdrojem problémů u mnoha uživatelů smartphonů Galaxy. Aktuální update to řeší. | Zdroj: StockSnap/Pixabay

Nejnovější verze softwaru pro Galaxy je poměrně malá aktualizace, která kromě řešení nepříjemné chyby nepřináší nic zásadního. Jde o obvyklá vylepšení stability a zabezpečení. Je škoda, že ze seznamu změn není jasné konkrétně, kterých typů smartphonů Galaxy se problém týkal a zda byl u všech opraven.

V beta verzi prohlížeče s číselným označením 19 Samsung také testuje některé nové funkce. K nim patří i automatické přebírání záložek, automaticky nastavených v Chromu, do vlastního prohlížeče.

Zdroj: SamMobile

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

    Prohlížeč co neprohlíží.

    Hlavně aby otevíral nějaké stránky. To je u prohlížeče dost podstatnej problém.

    Reagovat na komentář

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení