Menu

Potrava pro vaše smartphony. České aplikace na jednom místě

21.10.2011 07:52 | Redakce Chip + Přidat komentář
Potrava pro vaše smartphony. České aplikace na jednom místě

Potrava pro vaše smartphony. České aplikace na jednom místě | foto: CHIP

Najít českou aplikaci pro váš smartphone není úplně snadné. Nový Katalog mobilních aplikací v sobě sdružuje produkci českých vývojářů pro všechny mobilní platformy. Majitelé smartphonů si tak mohou snadno vybrat aplikace, které budou v češtině či slovenštině a nemusí být odkázáni jen na angličtinu.

Pokud chcete naplno využívat možností svého chytrého telefonu, pak vám to zřejmě nedá a dříve či později se poohlédnete po nějaké té aplikaci. Oficiální obchody všech hlavních platforem dnes nabízí stovky či tisíce aplikací. Najít si tu správnou tak není vždycky úplně snadné. Zvlášť, když nemluvíte anglicky, protože právě v angličtině většina aplikací je. Katalog mobilních aplikací na adrese www.katalogaplikaci.cz vám usnadní práci.

Najdete zde produkty českých vývojářů a pochopitelně i celý web je v češtině. V současné době je v katalogu více než 500 aplikací pro iPhone, Android, Windows Phone 7 a Symbian, další budou přibývat. Každá aplikace má svůj podrobný popis i ukázkové obrazovky. Pokud se rozhodnete stáhnout si aplikaci do svého mobilu, stačí kliknout na příslušný odkaz a budete přesměrováni na oficiální obchod té které platformy. Katalog aplikací je možností i pro české vývojáře, kteří tak mají další možnost, jak o své práci uživatelům říci. Pro vývojáře je registrace zdarma.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení