Menu

Pouzdro pro iPhone s energií navíc

12.04.2016 17:24 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Pouzdro pro iPhone s energií navíc

Pouzdro pro iPhone s energií navíc | foto: CHIP

Na náš trh přichází tenké ochranné pouzdro Kuke pro iPhone 6/6S/Plus s vestavěnou dodatečnou baterií a také s integrovanou rozšiřující pamětí.

Společnost Satomar zařadila do své nabídky pouzdro Kuke od výrobce Kuner, které rozšiřuje možnosti telefonů iPhone 6/6s a 6 Plus/6s Plus a řeší problémy, se kterými se uživatelé těchto přístrojů setkávají.  První z nich je nedostatečná výdrž baterie a druhou malá kapacita vestavěné paměti u některých modelů. Tenké pouzdro Kuner Kuke řeší i mechanickou ochranu telefonu.

Pouzdro obsahuje vestavěný akumulátor s kapacitou 2 400 mAh, ale také přídavné flash úložiště pro data s kapacitou podle modelu 16 či 64 GB. Na trh se prostřednictvím distributora Satomar dostává v první fázi pouzdro Kuke v bílo-černém provedení.

Propojení pouzdra Kuke s telefonem je zajištěno prostřednictvím systémového Lightning konektoru, který je součástí spodní části pouzdra. Telefon se do něj vkládá vsunutím horní částí a po dokončené instalaci chrání pouzdro svým měkkým pryžovým materiálem nejen zadní stěnu telefonu, ale i jeho boky. Oproti jiným řešením vyniká toto pouzdro především svými malými rozměry. Vystačí si s třemi milimetry navíc. Dobíjení pouzdra probíhá jednoduše standardním Lightning konektorem, nikoli přes Micro USB, jak je zvykem u obdobných řešení. Při zapojení kabelu se nabíjí současně telefon i vnitřní akumulátor v pouzdře. Jeho stav ukazuje čtveřice světelných indikátorů na zadní straně, kterou doplňuje ještě manuální tlačítko. Jeho stisknutím celé pouzdro zapnete (spustíte dobíjení telefonu) či vypnete.

Již samotným vložením telefonu do pouzdra aktivujete jeho funkci powerbanky. V případě úplně vybité baterie dokáže kryt dobít přístroj přibližně na osmdesát procent jeho kapacity. Po bezplatném nainstalování aplikace Kuke budete moci využít také jeho vnitřního úložiště v kapacitě 16 nebo 64 GB. Doporučená koncová cena pouzdra Kuke  s kapacitou 16 GB je 2 490 Kč, s kapacitou 64 GB potom 3 490 Kč. Pouzdra je možné zakoupit již nyní u partnerů Alza.cz, Sunnysoft.cz nebo Touchcentrum.cz.

 b-w-install-nahled

Parametry:

  • Kompatibilita: iPhone 6/6s, 6 Plus/6s Plus
  • Kapacita: 16 GB, 64 GB
  • Kapacita akumulátoru: 2 400 mAh
  • Konektor pro dobíjení: Lightning

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení