Menu

Použijte několik Bluetooth reproduktorů najednou

24.04.2017 14:05 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Použijte několik Bluetooth reproduktorů najednou

Použijte několik Bluetooth reproduktorů najednou | foto: CHIP

Bluetooth reproduktory jsou nyní velice populární. Někdo jich má doma dokonce více, a tak jistě přemýšlí nad možností, jak je připojit všechny najednou. 

Problém ale je, že k jednomu zařízení lze většinou připojit pouze jeden Bluetooth reproduktor. Toto omezení lze překonat pomocí rozbočovače, který lze připojit například ke smartphonu pomocí audiokabelu. Takovýto modul pak nabízí dva Bluetooth vysílače, takže k němu můžete připojit buď dva reproduktory, nebo třeba Bluetooth sluchátka. Jestliže váš reproduktor podporuje Apple AirPlay, pak ani žádný rozbočovač nebudete potřebovat. Po spuštění iTunes se objeví ikona AirPlay vpravo vedle reproduktoru. Jakmile kliknete na tuto ikonu, můžete aktivovat všechny připojené AirPlay reproduktory a ovládat jejich hlasitost. 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení