Menu

Použijte vtipné emoji jako profilovou fotografii

25.04.2018 16:07 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Použijte vtipné emoji jako profilovou fotografii

Použijte vtipné emoji jako profilovou fotografii | foto: CHIP

Oblíbený messenger WhatsApp obsahuje stovky emoji, tedy smajlíků, které mohou vtipně vyjádřit náladu či postoje uživatele. Můžete si některý z nich vybrat a použít ho také jako svoji profilovou fotografii pro WhatsApp. 

Bohužel to nejde úplně snadno, ale zase tak složité to není. Nejprve svým smartphonem vyfotografujte bílou plochu, třeba list papíru, která bude sloužit jako podklad pro novou profilovou fotografii. Otevřete nějaký chat a na pravé straně textového řádku najdete ikonu fotoaparátu. Klikněte na ni a z nabízených fotografií vyberte snímek bílé plochy. Zobrazí se po celé ploše displeje. Následně na horní liště nástrojů klikněte na ikonu smajlíku a vyberte preferované emoji. Zobrazí se na bílém podkladu a můžete ho pomocí dvou prstů roztáhnout asi na dvě třetiny plochy displeje. Kliknutím na zelenou šipku vytvořený obrázek odešlete a ten se objeví v chatu. Klikněte na obrázek, který se opět zvětší na celou plochu, a na horní liště vyberte ikonku tří teček. Ze zobrazené nabídky vyberte »Nastavit jako profilovou fotografii«. Tu můžete ještě následně podle potřeby oříznout. Její výběr potvrdíte pomocí »Hotovo«. Od té chvíle bude nová profilová fotografie aktivní.

whatsapp-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení