Menu

Předchůdce byl nejprodávanější – nový telefon Galaxy přijde pravděpodobně už brzy

24.05.2023 15:35 | Michal Bareš + Přidat komentář
Předchůdce byl nejprodávanější – nový telefon Galaxy přijde pravděpodobně už brzy

Předchůdce byl nejprodávanější – nový telefon Galaxy přijde pravděpodobně už brzy | foto: Marcus Kämpf, Chip

Samsung zřejmě plánuje představit levnější verzi modelu Galaxy S23 a podle zvěstí by k jeho uvedení na trh mohlo dojít již za několik týdnů.

Samsung se zanedlouho chystá uvést na trh nové modely svých skládacích smartphonů Galaxy Fold a Galaxy Flip. Oficiální datum uvedení na trh zatím nebylo stanoveno, ale proslýchá se, že 26. července by mohlo dojít k představení na akci Unpacked v Soulu.

Ještě před oficiálním uvedením na trh však Samsung plánuje uvést na vybraných trzích svůj Samsung Galaxy S23 FE. Podle tipaře @Tech_Reve prodeje řady Galaxy S23 v květnu výrazně poklesly a očekává se, že společnost uvede na trh nové zařízení, aby zvýšila prodeje.

Levný Samsung Galaxy S23 FE: jen několik změn oproti standardní verzi

Galaxy S23 FE bude tradičně představovat levnější verzi Galaxy S23, u které se změní jen několik specifikací. Díky značným shodám je možné telefon připravit za kratší dobu a Samsung jej tedy bude moci také rychleji uvést na trh.

Oficiální informace o hardwarové výbavě Samsung samozřejmě drží pod pokličkou, ale na internetu se objevují spekulace, že by Galaxy S23 FE měl být vybaven starším SoC Exynos 2200. Uvidíme, koneckonců v minulosti se u nás v Evropě S21 a S21 FE také lišily procesorem.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení