Menu

Přesun dat z konzole PlayStation 4 na PlayStation 4 Pro

25.02.2017 14:42 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Přesun dat z konzole PlayStation 4 na PlayStation 4 Pro

Přesun dat z konzole PlayStation 4 na PlayStation 4 Pro | foto: CHIP

PlayStation 4 Pro je poměrně nová herní konzole společnosti Sony, která je mnohem výkonnější než původní verze PlayStation 4. Všechny hry pro PlayStation 4 běží bez problémů i na této novější verzi a pro majitele, kteří chtějí upgradovat, nabízí Sony možnost přenosu dat a nastavení.

Abyste přesun provedli, budete muset na obou zařízeních nainstalovat nejnovější verzi firmwaru, tedy v podstatě operačního systému, a budete také potřebovat síťový kabel pro přenos dat. Připojte PlayStation 4 Pro k televizoru a spusťte ji. Po přihlášení ke svému účtu služby PlayStation Network se vás operační systém zeptá, zda chcete přenést data ze starší konzole PS4. Stiskněte tlačítko napájení už zapnuté konzole PS4 a držte ho do té doby, než uslyšíte pípnutí. Následně propojte obě zařízení pomocí LAN kabelu. Postupujte podle dalších pokynů, které se objeví na televizoru z připojené PS4 Pro. Můžete si například vybrat, která data chcete převést. A konečně zvolte, že konzoli PS4 Pro chcete použít jako primární zařízení. Poté se spustí přenos dat.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení