Menu

Pro on-line registrace použijte dočasnou adresu

24.12.2018 14:31 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Pro on-line registrace použijte dočasnou adresu

Pro on-line registrace použijte dočasnou adresu | foto: CHIP

Objevili jste zajímavou webovou službu, ale nechce se vám při registraci pro její vyzkoušení vyplňovat svoji soukromou e-mailovou adresu? 

V takovýchto případech, tedy například při registraci na internetu, kde hrozí nebezpečí, že vám bude chodit spam, se hodí dočasná jednorázová e-mailová adresa. Využít můžete například jednorázovou poštu, která funguje jen deset minut a kterou najdete na adrese https://10minutemail.com. Stačí navštívit tuto stránku, na které se vám ihned vygeneruje e-mailová adresa, kterou můžete použít pro registraci, a zároveň u této adresy začne běžet odpočítávání, které je nastavené na 10 minut. Na webové stránce se také zobrazí případné přijaté maily, například pro potvrzení registrace. Pokud budete chtít e-mailovou schránku využívat o něco déle, klikněte na ikonu dvou šipek a životnost schránky se prodlouží o dalších 10 minut.

10minut-nahled

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení