Menu

Problémy Galaxy S22: uvedení smartponu na trh se možná bude muset odložit

23.12.2021 17:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Problémy Galaxy S22: uvedení smartponu na trh se možná bude muset odložit

Problémy Galaxy S22: uvedení smartponu na trh se možná bude muset odložit | foto: Babak/Unsplash

Očekávaný Samsung Galaxy S22 by se na trhu mohl objevit později, než se původně předpokládalo. Výrobce se také potýká s nedostatečnými dodávkami potřebných komponent a dalšími problémy.

Nejnovější informační úniky naznačují, že pravidelná akce UNPACKED a odstartování prodeje řady smartphonů Samsung Galaxy S22 byly odloženy. Důvodem údajně jsou značné problémy v dodavatelském řetězci. Zdá se ale, že z hlediska časového odkladu nepůjde o nic zásadního.

Datum oficiálního uvedení, které bylo v rámci akce UNPACKED plánováno na 8. února, bylo Samsungem údajně posunuto. A ovlivněno tím je i zahájení prodeje řady Samsung Galaxy S22.

Samsung Galaxy S22: v plánu jsou pravděpodobně tato data

s22twitter

| Zdroj: Twitter/Jon Prosser (@jon_prosser)

Oficiální akce UNPACKED by se měla konat pouze o den později, což není nijak zásadní. 9. února, tedy ve stejný den, také budou zahájeny předběžné objednávky. To by mělo být v hranicích splnitelného a mohlo by se podařit dodržet. Zařízení pak budou v prodeji pravděpodobně od 25. února 2022.

Samsung prozatím oficiálně nepotvrdil, zda k tomuto odkladu oficiálně dojde. Ani nekomentoval, zda je v jeho silách uvedené termíny dodržet. O celé věci píše uživatel Jon Prosser, který ohledně Samsungu vždy patřil k dobře informovaným zdrojům.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení