Menu

Profi zpracování obrázků jedním kliknutím: prvotřídní foto nástroj je dočasně zdarma

31.07.2020 07:30 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Profi zpracování obrázků jedním kliknutím: prvotřídní foto nástroj je dočasně zdarma

Profi zpracování obrázků jedním kliknutím: prvotřídní foto nástroj je dočasně zdarma | foto: CHIP

Jste nadšení fotografové, ale nemáte už moc času na následné zpracování obrázků? Pak jsou přesně pro vás foto nástroje jako Photolemur 3, s jehož pomocí získáte přesvědčivý výsledek pouhými několika kliknutími. Program je momentálně k dispozici bezplatně.

Fotografování bylo velmi oblíbeným koníčkem už dávno před rozmachem digitálních fotoaparátů a dnešním zcela běžným focením mobilními telefony. Ale bez ohledu na to, zda fotíte mobilem či kvalitní digitální zrcadlovkou, jen pár obrázků se povede tak dobře, že se obejdou bez následného zpracování. Pokud nemáte čas pohrát si s jednotlivými obrázky dostatečně dlouhou dobu, pak by vaší pozornosti neměly ujít nástroje na jedno kliknutí, mezi které patří známý Photolemur.

Úprava fotografií jedním kliknutím? Zavání to tak trochu instagramovými filtry. Photolemur má ale oproti různým aplikacím pro smartphony jednu výhodu: analýzu prostřednictvím umělé inteligence. Nástroj nejprve vaše fotografie naskenuje a poté zpracuje jejich části, například tváře nebo nebe, jinak, než jiné součásti obrázku. To vede k působivým výsledkům. Photolemur 3 je v současné době k dispozici bezplatně, jeho obvyklá cena je jinak ca 900 Kč (35 EUR).

Stáhněte si: Photolemur 3

photolemur3-logo

Plná verze: Photolemur 3

CHIP hodnotí Dobrý

Pomocí nástroje můžete vylepšit své fotografie jedním kliknutím. Jinak zpoplatněný nástroj je momentálně k dispozici zdarma.

Stáhněte si

 

Výhody
k dispozici jsou různé styly
optimalizace prostřednictvím umělé inteligence

Photolemur 3 zdarma: vylepšení obrázků pomocí AI

photolemur31

Šikovný program umí fotografie vylepšit jediným kliknutím.

Používání programu je skutečně snadné: můžete importovat libovolný počet obrázků a po jejich analýze přidat požadovaný efekt. Program umí optimalizovat nejen barvu a jas, vyhlazování pleti či zarudnutí, ale problém mu nečiní ani intenzivnější vykreslení oblohy. Pokud by se vám výsledný efekt zdál příliš silný, můžete posuvníkem snížit jeho intenzitu.

Kromě toho má Photolemur také spoustu možností exportu. Nejenže má zabudovanou podporu různých formátů, ale disponuje také možností dávkového zpracování. To je schopno uložit více obrázků najednou a přiřadit jednotné pojmenování.

Ideální pro fanoušky fotografování

Profesionálnímu fotografovi nástroj Photolemur příliš nepomůže a jistě dá raději přednost jiným nástrojům, jako například Adobe Lightroom. Pokud ale fotografujete pouze pro svou zábavu a nijak intenzivně, užijete si s Photolemurem hodně zábavy. Díky sofistikovaným analytickým mechanizmům program dokáže během několika sekund vykouzlit atraktivní záběry, a to zejména pokud rádi fotografujete portréty nebo krajinu.

mohlo by vás také zajímat: bezplatný photoshop v prohlížeči? díky šikovnému freewaru to jde

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení