Menu

Projekční plocha, která vyroste dle vašich potřeb

31.10.2017 20:09 | Milan Loucký + Přidat komentář
Projekční plocha, která vyroste dle vašich potřeb

Projekční plocha, která vyroste dle vašich potřeb | foto: CHIP

Možná vás zaujme informace o tom, že jsme zachytili první zprávy o nové projekční ploše společnosti Screen Innovations, nesoucí název Transformer, která umí doslova dorůst podle potřeb zákazníka.

Se současnými možnostmi v oblasti maskování obrazovky nebyli ve společnosti Screen Innovation úplně spokojeni, a proto se rozhodli tuto funkci zcela obejít a vytvořit obrazovku, která doslova dokáže „dorůst“ do poměru, který ideálně odpovídá vašemu obsahu. Projekční plocha Transformer má pevně stanovenou výšku 98 palců, avšak má flexibilní šířku.

Ať už sledujete formáty 16:9, 2,35:1, 2,40:1 nebo jakýkoliv jiný mezi nimi – Transformer se mu svým poměrem stran vždy dokonale přizpůsobí, a to díky speciálnímu teleskopickému rámu. Transformer se materiálově řadí do řady Slate, takže kromě toho nabízí dokonalý divácký zážitek i v prostředí s ambientním osvětlením.

Příliš složité a časově náročné instalace budou tedy – zdá se – otázkou minulosti. S projekční plochou Transformer při její zjednodušené metodě balení a připravené tovární konstrukci zvládnete vybalení a montáž obrazovky dokončit do jedné hodiny nebo dokonce i rychleji. Záleží hodně na vaší šikovnosti. Díky tomu tato plocha představuje instalačně nejjednodušší maskovací systém vůbec.  

Pokud vám naše informace není stále příliš jasná, podívejte se na toto video https://youtu.be/E3hfyZPXRQo. To vám více přiblíží princip a seznámí vás s použitím této novinky na trhu. Zdá se vám to neuvěřitelné? (Nelekejte se, že pán na otázku Y/N stiskne a podrží klávesu Enter :-), to tak bývá, ale vydržte až do konce videa.)

Ale není to fake ani montáž. Tohle fakt existuje.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení