Menu

Prototyp chystaného VR headsetu od společnosti AOC

19.08.2016 16:56 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Prototyp chystaného VR headsetu od společnosti AOC

Prototyp chystaného VR headsetu od společnosti AOC | foto: CHIP

Společnost AOC představila na herním veletrhu Gamescom v Kolíně svůj prototyp chystaného headsetu pro virtuální realitu.  

Podle firmy Goldman Sachs má virtuální realita potenciál dát vzniknout odvětví v hodnotě několika miliard dolarů a případně být tak převratná jako příchod PC. Případy využití jsou stejně rozmanité jako u osobních počítačů a chytrých telefonů: kromě hraní (a vojenství), je to videozábava, živé události, vzdělávání, zdravotnictví, strojírenství a dokonce i maloobchod a nemovitosti. Ze svého gauče si díky ní například můžete prohlédnout nemovitost vzdálenou stovky kilometrů.

Pro společnost AOC je tak vstup na trh s HDM (head-mounted display) přirozeným krokem. Prototyp nového VR headsetu od AOC si můžete prohlédnout pouze v Game Industry Business Lounge v hale 2.2, na stánku A-040.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení