Menu

První herní headset s dvoukomorovou technologii

29.09.2017 07:23 | Milan Loucký + Přidat komentář
První herní headset s dvoukomorovou technologii

První herní headset s dvoukomorovou technologii | foto: CHIP

Herního headset nové generace. Tak by se dal nazvat HyperX Cloud Alpha pro hráče a profesionální týmy na celém světě.

Model Cloud Alpha zachovává DNA předchozích headsetů značky HyperX, jež získaly mnohá ocenění za nedostižné pohodlí i při dlouhých herních soubojích, ale přináší také nové funkce a vylepšení v podobě technologie HyperX Dual Chamber. Díky 50mm měničům a dvoukomorovému designu je možné oddělit basy od středových a vysokých frekvencí a vytvořit dynamický zvuk, díky němuž se do hraní, hudby a filmů úplně ponoříte.

„Cloud Alpha je první headset, který je vybaven naší dvoukomorovou technologií, jež umožňuje dosáhnout bezkonkurenční kvality zvuku,“ řekl Ignacio Sune, ředitel evropských prodejů v divizi HyperX EMEA. „Headset Cloud Alpha jsme vyvinuli a testovali v laboratořích HyperX a nabízí nejvyšší možnou kvalitu zvuku, pohodlí a kvalitní zpracování, abyste měli co největší konkurenční výhodu a aby ho mohli používat nejlepší profesionální hráči eSports na celém světě.“

Headset Cloud Alpha byl navržen tak, aby hráči měli co největší pohodlí i během dlouhých hodin hraní. Využívá k tomu náušníky ze speciální pěny s tvarovou pamětí, kterou vyvinula divize HyperX, širší hlavový pás s měkčí a poddajnější umělou kůží a hliníkový rám s odolnou, a přitom odlehčenou konstrukcí. Headset je velice odolný a také lehký, aby bylo možné jej transportovat na všechny herní turnaje a zápasy. Cloud Alpha má odnímatelný kabel, na kterém jsou ovládací prvky zvuku, takže hráči mohou upravovat hlasitost a vypnout mikrofon přímo na něm, ať už budou hrát na kterékoli z těchto kompatibilních platforem: PC, PS4, PS4 Pro, Xbox One, Xbox One S, Mac, mobilních zařízeních, Nintendo Switch a systémech pro virtuální realitu se sluchátkovým výstupem jack 3,5 mm.

Cena a dostupnost

Cloud Alpha je už v prodeji u vybraných prodejců za maloobchodní cenu 2699 Kč.

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení